Zamknij

Filmy i seriale na platformie Netflix. Te tytuły obecnie cieszą się popularnością [TOP 10]

08.09.2021 12:27
Dom z papieru
fot. Tamara Arranz/Netflix

Netflix ujawnia listę produkcji, które cieszą się na platformie zainteresowaniem użytkowników. Obecnie największą popularność można przypisać serialowi "Dom z papieru". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Pomocny w wyborze jest ranking prowadzony przez platformę. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim nowe odcinki pierwszej części ostatniego sezonu "Domu z papieru". Hiszpański serial nie ma sobie równych, ale pojawiło się też mnóstwo nowości. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  Netflix zaprezentował zwiastun filmu "Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle". O czym jest anime?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix regularnie aktualizuje ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszy się pierwsza część ostatniego sezonu uwielbianego przez widzów hiszpańskiego serialu, czyli "Domu z papieru". Produkcja jest jednym z największych sukcesów Netflixa ostatnich lat, a do tego znacznie wpłynęła na to, że wzrosło zainteresowanie hiszpańskojęzycznymi serialami. Premiera nowych odcinków jest jednym z największych wydarzeń miesiąca. Co więcej, zainteresowaniem cieszą się też odcinki pokazujące kulisy powstawania serialu.

Na drugim miejscu znalazł się film "Imprezowa dusza" z Victorią Justice w roli głównej. Jest to opowieść o losach Cassie. Dziewczyna żyje po to, by się bawić i nie wyobraża sobie odpuszczenia imprezy. Niespodziewanie ginie w głupim wypadku. By przejść dalej i zaznać spokoju, musi naprawić wszystkie ziemskie błędy.

Podium zamyka film "Wyścig z czasem" z 2011 roku. W głównych rolach wystąpili Amanda Seyfried i Justin Timberlake. W produkcji pojawiły się też takie gwiazdy, jak Olivia Wilde czy Cillian Murphy. "Wyścig z czasem" prezentuje niezwykły świat, w którym bogaci mogą żyć tysiące lat, a najbiedniejsi mają do dyspozycji zaledwie kilkanaście godzin.

W obecnym zestawieniu znajdziemy wiele nowości. Między innymi nowe odcinki "Good Girls" czy film "Ile warte jest ludzkie życie?"

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Dom z papieru"
  2. "Imprezowa dusza"
  3. "Wyścig z czasem"
  4. "Good girls"
  5. "The Good Doctor"
  6. "Reksin"
  7. "Dom z papieru. Od Tokio do Berlina"
  8. "Psi patrol"
  9. "Clickbait"
  10. "Ile warte jest ludzkie życie?"

Zobacz także:  Netflix zapowiada "Film o policjantach", czyli dość niekonwencjonalny dokument [ZWIASTUN]

RadioZET.pl