Zamknij

TOP 10 produkcji na Netflixie. Co warto zobaczyć i jakie nowości się pojawiły?

14.06.2021 10:12
Lupin
fot. Emmanuel Guimier/Netflix

Netflix dzieli się listą popularnych produkcji na platformie. Zestawienie opanował przede wszystkim "Lupin". Na platformie pojawił się 2. sezon serialu. Co jeszcze warto zobaczyć na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Co jest obecnie popularne na Netflixie? Na platformie znajduje się ranking z najchętniej oglądanymi produkcjami. W zestawieniu można znaleźć wszelkiego rodzaju filmy i seriale. Obecnie najpopularniejszym tytułem na platformie jest francuski serial "Lupin". Bibliotekę Netflixa zasilił 2. sezon produkcji. Pojawiło się też sporo nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie?

Zobacz także:  "Lupin", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

Netflix: co jest popularne na platformie? "Lupin" bezkonkurencyjny [TOP 10]

Netflix stworzył ranking TOP 10 produkcji na platformie, by ułatwić niezdecydowanym użytkownikom wybór odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Obecnie największą popularnością cieszy się francuski "Lupin". Produkcja wróciła na Netflixa z drugim sezonem, podobnie jak w przypadku pierwszej serii, nowe odcinki z marszu stały się hitem. W nowym sezonie życie głównego bohatera bardzo skomplikowało, a żądza zemsty źle wpłynęła na jego relacje rodzinne.

Drugie miejsce zajął film "Bliźniak" z Willem Smithem w roli głównej. Aktorowi partnerują Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen czy Benedict Wong. W produkcji emerytowany snajper trafia na młodszego od siebie przeciwnika, który przewyższa go siłą. 

Podium zamyka najnowszy film Netflixa o tytule "Gdy sen nie nadchodzi". W wyniku globalnej katastrofy nikt nie może zasnąć. Była żołnierka stawia sobie za zadanie uratowanie rodziny, nim cały świat pogrąży się w chaosie.

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak: "Smok życzeń" i "Piotruś Królik".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Lupin"
  2. "Bliźniak"
  3. "Gdy sen nie nadchodzi"
  4. "Smok życzeń"
  5. "Lucyfer"
  6. "Archiwista"
  7. "Łasuch"
  8. "Psi patrol"
  9. "Piotruś Królik"
  10. "Legion Samobójców"

Zobacz także:  "Lucyfer": córka Toma Ellisa wystąpiła w nowym sezonie. Kiedy można ją zobaczyć?

RadioZET.pl