Zamknij

TOP produkcje na Netflixie. Co warto obejrzeć, by być na bieżąco? [TYTUŁY]

26.07.2021 12:53
Krwawe niebo
fot. Courtesy Netflix/Materiały prasowe Netflix

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się na platformie zainteresowaniem użytkowników. Obecnie użytkownicy najchętniej oglądają film "Czarnobyl 1986". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Pomocą w  wyborze może się okazać ranking prowadzony przez platformę, składający się z najchętniej oglądanych produkcji. Polscy widzowie oglądają przede wszystkim film o katastrofie w Czarnobylu, zatytułowany "Czarnobyl 1986". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  "Post Mortem": Zwiastun skandynawskiego serialu Netflixa o kobiecie, która przeżyła śmierć [WIDEO]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10]

Netflix na bieżąco aktualizuje ranking TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszy się film "Czarnobyl 1986". Jest to rosyjska produkcja opowiadająca o słynnej katastrofie w elektrowni w Czarnobylu, do której doszło w 1986 roku. To opowieść o losach bohaterskiego strażaka, który pracował przy likwidowaniu szkód spowodowanych katastrofą w elektrowni. Mężczyzna przeszedł na emeryturę i odnalazł dawną miłość, jednak jego spokój zostaje zaburzony, gdy decyduje się pomóc poszkodowanym.

Na drugim miejscu znalazł się serial "The Good Doctor"  - to kolejna medyczna produkcja, która podbija serca użytkowników Netflixa. Wcześniej podobnym zainteresowaniem cieszył się serial "Szpital New Amsterdam". Tym razem śledzimy losy chirurga, który walczy o akceptację znajomych z pracy i pacjentów.

Podium zamyka film "Krwawe niebo". Jest to przerażająca opowieść o losach kobiety, która cierpi na tajemniczą chorobę, o której musi opowiedzieć światu, by chronić syna w momencie, gdy terroryści porywają samolot, którym wspólnie lecą.

W zestawieniu znajdziemy kilka nowości - między innymi film "Ostatni list kochanka" czy nowe epizody "Sky Rojo". Na popularności nie traci natomiast "Psi patrol" czy "Rojst '97".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Czarnobyl 1986"
  2. "The Good Doctor"
  3. "Krwawe niebo"
  4. "Ostatni list kochanka"
  5. "Rojst '97"
  6. "Jeszcze nigdy..."
  7. "Sky Rojo"
  8. "Sex/Life"
  9. "Psi patrol"
  10. "Świnka Peppa"

Zobacz także:  "Wielka woda": Netflix szuka statystów do nowego serialu Jana Holoubka

RadioZET.pl