Zamknij

Co dalej z „Sanatorium Miłości”? Mamy komentarz TVP [NASZ NEWS]

Redakcja
20.02.2019 13:03
Co dalej z „Sanatorium Miłości”? Mamy komentarz TVP [NASZ NEWS]
fot. Instagram:@martamanowska

W środę, 20 lutego, w wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, jeden z uczestników popularnego programu „Sanatorium Miłości”. Mamy komentarz TVP w sprawie kontynuacji emisji programu. Pana Cezarego wspomniała także prowadząca program Marta Manowska.

Sanatorium Miłości” to randkowy program, który okazał się prawdziwym hitem TVP. Niestety, środa 20 lutego 2019 roku okazała się dla widzów, ekipy i uczestników dniem bardzo smutnym. Produkcja programu poinformowała w mediach społecznościowych, że w wieku 67 lat zmarł Cezary Mocek, jeden z bohaterów „Sanatorium Miłości”. Pan Cezary zaskarbił sobie sympatię rozbrajającą szczerością, ciepłem i poczuciem humoru. Tak wspomina zmarłego prowadząca program, Marta Manowska.

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię.

Komentarz TVP w sprawie śmierci Cezarego Mocka

Postanowiliśmy zapytać przedstawicieli TVP o dalsze losy „Sanatorium Miłości” po tym tragicznym wydarzeniu. Jak poinformowało nas Centrum Informacji TVP:

– Telewizja Polska S.A., producent programu „Sanatorium Miłości”,  informuje, że Program 1 będzie nadal, w zgodzie i w porozumieniu z Rodziną, kontynuował emisję zarejestrowanej wcześniej serii. Wierzymy, iż udział śp. Cezarego Mocka w programie „Sanatorium Miłości” dostarczył Mu wielu wspaniałych wzruszeń, pozwolił nawiązać liczne przyjaźnie i poczuć ogromną sympatię widzów.

Jednocześnie otrzymaliśmy informację, że w planach jest materiał przybliżający sylwetkę Pana Cezarego.

– Telewizja Polska przygotuje materiał wspomnieniowy o śp. Cezarym Mocku,  który przywoła niezapomniane chwile w programie z Jego udziałem. W ten sposób pożegnamy i podziękujemy Panu Cezaremu za wspólny czas na antenie TVP1. W naszych sercach oraz naszej i widzów pamięci, pozostanie już na zawsze – przekazało Centrum Informacji TVP.

Kim był Cezary Mocek?

Śmierć Cezarego Mocka
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

RadioZET.pl/MF