Zamknij

Taika Waititi skarcony przez szefów Marvela. Powodem zdjęcia z Ritą Orą i Tessą Thompson

02.06.2021 17:40
Taika Waititi
fot. AP/Associated Press/East News

Taika Waititi zyskał ostatnio na popularności za sprawą zdjęć, na których imprezuje z Ritą Orą i Tessą Thompson. Niestety, nie jest to rodzaj popularności, jaki cenią sobie szefowie Marvel Studios.

Taika Waititi to twórca o wielu twarzach, który z takim samym powodzeniem potrafi zrealizować kameralną opowieść o zwykłych ludziach, wojenną satyrę ośmieszającą faszyzm, jak i widowiskowy blockbuster z filmowego uniwersum Marvela. W ostatnich dniach maja 2021 świat dowiedział się, że jako człowiek Waititi również ma wiele twarzy - m.in. zabawnego gościa, kochającego ojca i szalonego imprezowicza. Ta ostatnia nieszczególnie spodobała się szefom Marvel Studios.

Taika Waititi dostał reprymendę od Marvela za zdjęcia z Ritą Orą i Tessą Thompson

W maju 2021 cały świat obiegła seria zdjęć, które paparazzi zrobili reżyserowi 3. i 4. części "Thora" na jego tarasie w Sydney. Waititi został na nich uchwycony w towarzystwie dwóch kobiet - piosenkarki Rity Ory (z którą podobno spotyka się od jakiegoś czasu) oraz aktorki Tessy Thompson, która w jego filmach o Thorze wciela się w postać Walkirii. Trio najwyraźniej dobrze się bawiło, pijąc alkohol i okazując sobie czułości. I choć w takim obrazku z udziałem trzech dorosłych osób trudno dostrzec coś gorszącego, medialny szum wokół rzeczonych zdjęć miał bardzo nie spodobać się szefom Marvela.

Jak donosi brytyjski portal The Daily Telegraph, studio miało uznać powyższe zdjęcia za "przekroczenie granicy" i przekazać reżyserowi, że jest to "nie do końca taki obraz, jaki chcą wiązać z jedną ze swoich największych franczyz".

"Thor: Love and Thunder" - Zdjęcia do filmu zakończone

Tymczasem w cieniu ploteczek i afer wokół całujących się trzydziesto- i czterdziestolatków, zdjęcia do filmu "Thor: Love and Thunder" dobiegły końca. Chris Hemsworth ogłosił tę radosną nowinę na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym pozuje z Taiką Waititim (na szczęście bez obściskiwania się). Reżyser zapowiada, że nadchodzący film jest "najbardziej szaloną rzeczą, jaką zrobił do tej pory". Czy produkcja sprosta tej obietnicy? Przekonamy się 6 maja 2022 roku.

RadioZET.pl/The Daily Telegraph/Instagram

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

W którym filmie po raz pierwszy pojawił się Thanos?