Zamknij

Nowy program randkowy w polskiej telewizji. Formuła? Może szokować

Redakcja
06.12.2017 08:55
Nowy program randkowy w polskiej telewizji. Formuła? Może szokować
fot. YouTube

Telewizja Polsat przygotowuje polską wersję programu randkowego „Take me out”. Trwają już poszukiwania samotnych osób, które będą chciały pójść na randkę pod okiem kamer.

Take Me Out – nowy program randkowy Polsatu

Programy randkowe w telewizji to już standard. Polsat rusza z kolejnym show, którego formuła może jednak szokować.

Na czym będzie polegał program „Take Me Out"? Zawodnik umówi się na randkę z jedną z… 30 kandydatek. Najpierw jednak będzie musiał kobiety do siebie przekonać. Te, którym mężczyzna się nie spodoba, będą mogły w trakcie programu zapalić światło i w ten sposób zrezygnować z dalszej walki o serce mężczyzny. Jeśli na końcu trzeciej rundy pozostaną więcej niż dwie kobiety, mężczyzna wybiera dwie panie i zadaje im kluczowe pytanie. Następnie wskażę tę jedyną i z nią udaje się na romantyczną kolację.

Internauci już nie kryją zażenowania formułą programu – głównie chodzi o to, że to mężczyzna będzie podejmował ostateczną decyzję.

Właśnie poszukiwani są uczestnicy do „Take Me Out” – zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Australijski format „Taken Out" miał premierę w 2009 roku. Show pokazywano w wielu krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Ukrainie.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, „Take Me Out” to jedna z 2-3 nowych pozycji programowych szykowanych przez stację na wiosnę 2018 roku.

Polsat w wiosennej ramówce 2018 roku na pewno pokaże nowe odcinki przebojowych seriali „W rytmie serca” i „Przyjaciółki”. Widzowie będą mogli zobaczyć także następne edycje programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Szykuje się więc mnóstwo emocji.

RadioZET.pl/SI