Zamknij

Taniec z gwiazdami: partner Sandry Kubickiej rezygnuje z programu

Judyta Wanicka
07.11.2019 14:26
Taniec z gwiazdami
fot. Mateusz Jagielski/East News

Adam Adamonis rezygnuje z udziału w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Partner Sandry Kubickiej odchodzi z powodu kontuzji, której nabawił się kilka tygodni temu. Wiadomo, z kim Sandra Kubicka będzie tańczyć po odejściu Adama Adamonisa.

Taniec z gwiazdami 10: Adam Adamonis odchodzi z show przez kontuzję

Adam Adamonis partnerujący Sandrze Kubickiej rezygnuje z dalszego działu w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kilka tygodni temu tancerz uległ kontuzji, która uniemożliwiła mu odbywanie treningów. W show Sandra Kubicka musiała tańczyć z nowym partnerem. Niestety kontuzja okazała się na tyle poważna, że Adam Adomonis zdecydował się opuścić program.

Kochani! Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w Tańcu z gwiazdami. Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki! A z kim wystąpi Sandra? Przekonamy się jutro o 20.05 - czytamy w oficjalnym komunikacie na profilu "Tańca z gwiazdami".

Adam Adamonis żałuje, że musi zrezygnować z udziału przed zbliżającym się finałem.

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - napisał Adam Adamonis.

Produkcja na razie nie zdradza, kto zastąpi Adama Adamonisa w piątkowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Jednak biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio Sandra Kubicka tańczyła w parze z Wojciechem Jeschke, można przypuszczać, że to właśnie on zostanie jej trenerem na stałe.

RadioZET.pl/jw