Zamknij

Taniec z gwiazdami 10: Kto odpadł w drugim odcinku? Kto wygrał? [20.09]

Maciej Friedrich
20.09.2019 22:03
Taniec z gwiazdami 10: Kto odpadł w drugim odcinku? Kto wygrał? [20.09]
fot. TRICOLORS/East News

Za nami 2. odcinek jubileuszowej, 10. już edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej na antenie Polsatu. Uczestnicy coraz pewniej czują się na parkiecie, jednak zasady pozostały niezmienne i kolejna para musiała pożegnać się z programem. Kto odpadł w 2. odcinku?

"Taniec z gwiazdami" niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Obecnie na antenie Polsatu oglądamy jubileuszową, 10. już edycję tanecznego show. Na parkiecie rywalizują wyjątkowo barwne osobowości, od początku nie brakuje również emocji i kontrowersji. Pojawiły się nawet plotki o tym, że program źle wpływa na związek Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Za nami drugi odcinek tanecznego show i zgodnie z zasadami dla kolejnej pary był to ostatni występ. W pierwszym odcinku z programem rozstała się Reni Jusis. Kto odpadł w drugiej odsłonie 10. edycji?

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Taniec z gwiazdami 10: Kto odpadł w drugim odcinku?

Jurorzy jak zwykle profesjonalnie oceniali nie tylko czysto techniczne aspekty tańca uczestników, ale również emocje, jakie prezentują na parkiecie. Ponownie wysoko oceniony został taniec Basi Kurdej-Szatan. Zadowolona z ocen jury nie mogła być z kolei zadowolona Magda Bereda. Miano "najlepszego tańczącego faceta edycji" otrzymał Adam Małczyk. Z kolei po raz kolejny z mocnymi słowami krytyki musiała zmierzyć się Monika Miller. Jury doceniło jednak jej zaangażowanie i pewną tajemniczość. Świetnym występem popisała się Joanna "Ruda" Lazer, która nawet od krytycznej Iwony Pavlović otrzymałą 9 punktów.

Jednak najwięcej punktów od jury otrzymała Sandra Kubicka

Ostatecznie głosami telewidzów po 2. odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadł Rafał Szatan. Mąż Barbary Kurdej-Szatan będzie kibicował żonie sprzed telewizora. 

RadioZET.pl/MF