Zamknij

Taniec z gwiazdami 10 – PÓŁFINAŁ: Dawid Kwiatkowski i Iwona Pavlović na parkiecie

Judyta Wanicka
15.11.2019 12:24
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Taniec z gwiazdami 10, odcinek półfinałowy już w piątek, 15.11.2019 w Polsacie. O wejście do finału będą walczyli Basia Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Występy uczestników uświetnią popisy byłych gwiazd show, m.in. Dawida Kwiatkowskiego i Elżbiety Romanowskiej. Na parkiecie pojawi się także Iwona Pavlović, która pochwali się swoimi umiejętnościami w duecie z Rafałem Maserakiem.

Półfinał Tańca z gwiazdami 2019. Kto wystąpi?

Już dziś, w piątek 15 listopada, odbędzie się półfinał 10. edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. To ostatni odcinek przed wielkim finałem „Dancing With The Stars” 22 listopada, dlatego można się spodziewać zaciętej rywalizacji uczestników. Na parkiecie konkurować będą: Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Pary zaprezentują się publiczności w dwóch choreografiach. Jedną z nich będzie taniec, który wykonywali już w programie, lecz otrzymali za niego najniższą ilość punktów. Będzie więc okazja do poprawki.

Taniec z gwiazdami 10: półfinał uświetnią występy byłych uczestników

Polsat zadbał, by półfinał „Tańca z gwiazdami 10” był widowiskiem pełnym niespodzianek i atrakcji. W programie ponownie pojawią się uczestnicy poprzednich edycji: Dawid Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska i Robert Wabich. Ich występy uświetnią rywalizację głównych gwiazd. W tanecznym show pojawi się również Michał Bajor. Wybitny artysta nie będzie jednak pląsał na parkiecie, lecz zaśpiewa piosenki: „Quando, quando, quando” oraz „Jak ten śnieg pada”.

Gwoździem półfinałowego odcinek „Tańca z gwiazdami” ma być występ najsurowszej jurorki show Iwony Pavlović. Czarna Mamba rzadko prezentuje swoje umiejętności w programie, zatem będzie to świetna okazja, by zobaczyć ją w akcji. Iwona Pavlović zatańczy z Rafałem Maserakiem, a co dokładnie – o tym przekonamy się w dzisiejszym półfinale „Tańca z gwiazdami”.

RadioZET.pl/jw