Zamknij

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 4: Kto odpadł z programu? [4.10.2019]

Maciej Friedrich
05.10.2019 11:24
Taniec z gwiazdami 10, odcinek 4: Kto odpadł z programu? [4.10.2019]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

10. edycja "Tańca z gwiazdami" cieszy się dużą popularnością widzów. W czwartym odcinku nie zabrakło emocji, a niektóre występy zaskoczyły nawet jurorów. Z programem pożegnała się kolejna para. Na parkiecie nie zobaczymy już Adama Małczyka.

Jubileuszowa 10. edycja "Tańca z gwiazdami" zapowiadana była jako wyjątkowa i najbardziej emocjonująca odsłona programu. Ciężko się z tym nie zgodzić, taneczne występy gwiazd, takich jak Barbara Kurdej-Szatan czy Sandra Kubicka, przyciąga przed ekrany rzesze widzów. 4. odcinek programu muzycznie oparty był na latach 80. Niestety, z programem musiała pożegnać się kolejna para.

Taniec z gwiazdami 10: Adam Małczyk odpadł z programu

Adam Małczyk oraz jego taneczna partnerka Hanna Żudziewicz nie mieli łatwego zadania. Kabareciarz zmagał się z kontuzją i jurorom nie umknęło, że nie był w pełni sił. Jego ambicję doceniła między innymi Iwona Pavlović. Niestety, słabsza forma nie pozostała bez wpływu na werdykt. Głosami jury i widzów Adam i Hanna pożegnali się z programem. 

Powodu do zadowolenia nie miała również Magda Bereda. Jej występ został bardzo surowo oceniony, otrzymała zaledwie 11 punktów.

Masz bardzo ładny uśmiech i to było widać przez cały występ, a na temat tańca nie mam nic do powiedzenia - kąśliwie podsumował Michał Malitowski.

Doskonale natomiast poradzili sobie Damian Kordas i Sandra Kubicka oraz ich partnerzy. Kucharz otrzymał 27 punktów, modelka jeden punkt mniej. Michał Malitowski uznał, że Kordas "idzie po finał", Kubicka nazwana została z kolei "tanecznym kryształem". O tym, czy nadal będą radzić sobie tak dobrze, przekonamy się w piątek 11 października o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

RadioZET.pl/MF