Zamknij

Taniec z gwiazdami 10. odcinek 7: Kto odpadł w siódmym odcinku? [25.10.2019]

Maciej Friedrich
25.10.2019 22:01
Taniec z gwiazdami 10. odcinek 7: Kto odpadł w siódmym odcinku? [25.10.2019]
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" w piątek 25 października? Po raz kolejny obejrzeliśmy emocjonujące zmagania uczestników jubileuszowej, 10. edycji "Tańca z gwiazdami"? Która para tym razem pożegnała się z programem?

"Taniec z gwiazdami" nie przestaje emocjonować. Jubileuszowa, 10. edycja programu nie zawodzi i dostarcza widzom wielu emocji. W 7. odcinku serii byliśmy świadkami szczególnego programu występów. Uczestnicy zaprosili bowiem do udziału członków rodziny i najbliższych przyjaciół. Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała układ ze swoim tatą, a Monika Miller zatańczyła z Leszkiem Millerem, swoim dziadkiem. Oryginalny pomysł dodatkowo podgrzał atmosferę. W 6. odcinku nikt nie odpadł z "Tańca z gwiazdami". Kto najgorzej poradził sobie tym razem i pożegnał się z programem? 

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 7: Kto odpadł z programu? [25.10.2019]

W związku z tym, że w poprzednim odcinku nikt nie opuścił programu, głosy z odcinków 6 i 7 były sumowane. Rywalizacja była bardzo zacięta. Najwyżej ocenianymi gwiazdami w 7. odcinku byli Damian Kordas oraz Sandra Kubicka.

Głosami jurorów oraz widzów z "Tańca z gwiazdami" odpadła Ola Kot, której partnerował Tomasz BarańskiTym samym w programie pozostały już tylko 5 par. 

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Ola słusznie odpadła?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF