Zamknij

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 7: Monika Miller zatańczyła z Leszkiem Millerem. "Jesteście z jednej partii"

Maciej Friedrich
25.10.2019 21:45
Taniec z gwiazdami 10, odcinek 7: Monika Miller zatańczyła z Leszkiem Millerem. "Jesteście z jednej partii"
fot. Instagram:@polsatofficial

Jubileuszowa, 10. edycja "Tańca z gwiazdami", ponownie zaskoczyła widzów. W 7. odcinku uczestnicy zatańczyli ze swoimi bliskimi. Mogliśmy oglądać między innymi Monikę Miller z dziadkiem Leszkiem Millerem. Jak rodzinne duety radziły sobie na parkiecie?

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny dostarcza widzom wielu emocji. Obecnie możemy oglądać jubileuszową, 10. edycję show emitowaną przez stację Polsat. Producenci postanowili uczcić jubileusz, wprowadzając do programu wyjątkowe wydarzenia. W 7. odcinku uczestnicy zatańczyli razem ze swoimi najbliższymi. Bez wątpienia najwięcej emocji wzbudziło pojawienie się na parkiecie Leszka Millera, który tanecznych umiejętności próbował u boku wnuczki Moniki Miller. Jak poradziły sobie w "Tańcu z gwiazdami" niecodzienne taneczne pary.

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 7: Gwiazdy zatańczyły z rodziną i przyjaciółmi. Jak poradził sobie Leszek Miller?

Leszek Miller przyznał, że jest "zielony" w kwestii tańca, jednak podczas treningów radził sobie zadziwiająco dobrze. Na parkiecie para zaprezentowała walca. Były premier z gracją partnerował wnuczce. Taniec Moniki Miller i jej dziadka został doceniony przez jurorów. Michał Malitowski stwierdził, że "byli z jednej partii". Podkreślono, że na parkiecie wyraźnie było widać uczucie łączące dziadka i wnuczkę. Leszek Miller został uznany za najlepszego tanecznego partnera przez Andrzeja Grabowskiego. 

Jurorów bardzo wzruszył także występ Barbary Kurdej-Szatan, która zatańczyła z ukochanym tatą. Ich rumba, choć daleka od perfekcji technicznej, wzruszyła jurorów, a pan Janusz podbił serca publiczności. 

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF