Zamknij

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 8: odpadły dwie pary

Judyta Wanicka
08.11.2019 22:40
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Za nami 8. odcinek 10. edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. 8 listopada z "Dancing With The Stars" odpadły aż dwie pary. Kto musiał pożegnać się z show tuż przed półfinałem? Oto wyniki ósmego odcinka tanecznego show Polsatu. 

W piątek, 8 listopada, odbył się 8. odcinek "Tańca z gwiazdami. Dancing with the Stars" w Polsacie. W tym tygodniu program musiały opuścić dwie pary. Był to skutek jubileuszowego - setnego - odcinka show, który odbył się trzy tygodnie temu. Wtedy nie odpadła żadna z par. Reguły programu były bezlitosne - tym razem trzeba było wyeliminować aż dwie tańczące gwiazdy. Pożegnanie z programem w dzisiejszym odcinku oznaczało utratę szansy na wejście do półfinału. 

Taniec z gwiazdami 10, odcinek 8: Monika Miller i Magda Bereda odpadły z programu

Po pierwszej części rywalizacji z "Tańca z gwiazdami" odpadli Monika Miller i Jan Kliment. Para brawurowo zatańczyła jive'a do hitu z filmu "Pulp fiction", za który zdobyła 18 punktów. Występ najbardziej spodobał się Andrzejowi Grabowskiemu, który przyznał parze 8 punktów. Iwona Pavlović i Michał Malitowski podnieśli skromne piątki. 

Podstawowy krok był ok, ale brakowało mi feelingu i twojej osobowości - ocenił Malitowski. Z jurorem zgodziła się Iwona Pavlović i dodała: Nie był to twój najlepszy taniec. Masz - jak to się mówi - zdjętą energię z pleców. 

Magda Bereda i Kamil Kuroczko to druga para, która pożegnała się "Tańcem z gwiazdami" tuż przed półfinałem. Gwiazda social mediów wykonała tango do przeboju "Mamma Mia". Podobnie jak Monika Miller zdobyła 18 punktów. Najmniej - 4 - przyznała Iwona Pavlović. 

Miało być wow, a było ał... Jest lepiej, ale to nadal tak mało... Fatalna rama. Niedobrze, że był luz, bo to nie służy tangu. Ładnie się ukryłaś wśród tancerzy i przez to tylko nie było widać twoich błędów - powiedziała. 

Jak na ciebie to było zawodowo - ocenił Michał Malitowski. Dzisiaj było dużo lepiej. Tango to był twój najlepszy taniec - pocieszał celebrytkę i przyznał 6 punktów. 

Magda Bereda nie taka bieda. Tańczyłaś naprawdę ładnie - stwierdziła Andrzej Grabowski, dając uczestniczce wysoką ósemkę.

Magda Bereda nie zdołała poprawić swojej sytuacji punktowej bollywoodzkim tańcem do piosenki "Jai Ho" ze "Slumdoga". Jury oceniło popisy gwiazdy na 19 punktów. Michałowi Malitowskiemu zabrakło energii w ruchach. Z kolei Iwona Pavlović stwierdziła, że mimo potknięć był to najlepszy taniec blogerki.

Bollywood to taniec prosty i lekki, dlatego świetnie sobie poradziłaś. Idealne się ukryłaś wśród tancerzy, ale niepotrzebnie, bo to był twój najlepszy taniec - mówiła. 

Damian Kordas najlepszy w 8. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Najwyższe miejsce w rankingu 8. odcinka „Tańca z gwiazdami” zajęli Damian Kordas i Janja Lesar. Para najpierw zachwyciła jury wykonaniem pasodoble do hitu "Cancion Del Mariachi" z filmu "Desperado", zdobywają 30 punktów. Iwona Pavlović przyznała się, że nie mogła oderwać wzroku od pracy pośladków kucharza, która jej zdaniem była wręcz zawodowa. 

Takiego pasodoble jeszcze nie widziałam! - chwaliła. 

Damian Kordas ujął Pavlović również drugim występem, tym razem tańcząc walca angielskiego. Zachwycona jurorka dała 9 punktów. Michał Malitowski również podniósł dziewiątkę i stwierdził, że z takim poziomem Damian Kordas ma dużą szansę zwyciężyć w dziesiątej edycji. 

Dawno żaden facet nie wygrał programu i chyba właśnie na niego patrzymy. Płyniesz po parkiecie, a to się rzadko u amatorów zdarza.

Damian Kordas i Janja Lesar zdobyli w odcinku 58 punktów i tym samym wyprzedzili dotychczasowe faworytki - Basię Kurdej-Szatan i Sandrę Kubicką. Modelka tańczyła w dzisiejszym odcinku z Wojciechem Jeschke, ponieważ jej partner Adam Adamonis wycofał się z show z powodu kontuzji. Za pierwszy taniec zdobyła komplet punktów i przez moment górowała nad główną rywalką, Basią Kurdej-Szatan, która zaliczyła kilka technicznych nieczystości. Mimo to Kurdej-Szatan zakończyła program na drugim miejscu z 55 punktami. Ranking zamknęła Sandra Kubicka, która ostatecznie zdobyła 54 punkty. 

Basia Kurdej-Szatan tym razem nie była najlepiej tańczącą uczestniczką odcinka. Najlepiej wypadła w ognistym pasodoble, w którym wcieliła się w bohaterkę "Piratów z Karaibów".

Do tej pory z „Tańcem z gwiazdami” pożegnali się: Reni Jusis, Rafał Szatan, Joanna Lazer, Adam Małczyk, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller i Magda Bereda. Do półfinału przeszły trzy pary:

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke

Damian Kordas i Janja Lesar

Kto z nich osiągnie upragniony finał "Tańca z gwiazdami"? Tego dowiemy się już za tydzień, w 9. odcinku „Dancing With The Stars", w piątek, 15.11.2019.

RadioZET.pl/jw