Zamknij

Taniec z gwiazdami 10. odcinek 6. Jury zrobiło parom prawdziwą niespodziankę

Judyta Wanicka
18.10.2019 22:40
Taniec z gwiazdami
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Za nami 6. odcinek 10. edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. W jubileuszowym, setnym odcinku programu jurorzy przygotowali dla walczących par prawdziwą niespodziankę. Tym razem nie odpadła żadna z par. Wszyscy uczestnicy przeszli do kolejnego odcinka i zachowali szansę na zwycięstwo. Wiadomo jednak, czyj występ najbardziej spodobał się jurorom.

W piątek, 18 października, odbył się setny odcinek "Tańca z gwiazdami. Dancing with the Stars" w Polsacie. Z tej okazji przygotowano dla widzów sporo atrakcji i to nie tylko tanecznych. Na widowni zasiedli uczestnicy poprzednich edycji, m.in. Joanna Moro, Olga Kalicka, Beata Tadla, Cleo, Ewelina Lisowska, Kasia Dziurska, Popek oraz Aneta Zając. W programie przypomniano najpiękniejsze oraz najzabawniejsze momenty wszystkich edycji "Dancing With The Stars". Na koniec programu wjechał wielki tort, a prowadzący złożyli specjalne życzenia Beacie Tyszkiewicz, która zasiadała w jury od samego początku. 

W jubileuszowym odcinku "Tańca z gwiazdami" pary tańczyły do największych radiowych przebojów. W sumie każda z nich wykonała dwa układy. Oprócz standardowego występu uczestnicy musieli stoczyć pojedynek w duetach. Zwycięzcy otrzymywali dodatkowe 3 punkty.

Taniec z gwiazdami, odcinek 6: nie odpadła żadna z par

Z okazji setnego odcinka "Tańca z gwiazdami " jurorzy postanowili zrobić rywalizującym parom niespodziankę. Podczas ogłaszania wyników okazało się, że dziś nikt nie żegna się z programem. Tym samym wszystkie taneczne duety zachowały szansę na walkę o Kryształową Kulę. Uczestnicy, którym nie najlepiej poszło na parkiecie mogli odetchnąć z ulgą. Najgorzej w dzisiejszym show wypadli Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Za pierwszy występ - tango - otrzymali 18 punktów. Magda Bereda została pochwalona tylko przez Michała Malitowskiego, który zauważył u dziewczyny mały progres. 

Nie było mnie dwa tygodnie i widzę postęp. Udało ci się utrzymać klimat i zapamiętać wszystkie kroki. From zero to hero - podsumował występ juror.

Sytuacji punktowej Magdy Beredy nie poprawił pojedynek na jive'a z Olą Kot. Gwiazda Eski TV okazała się bezkonkurencyjna i to ona zgarnęła dodatkowe 3 punkty.

Basia Kurdej-Szatan najlepsza w 6. odcinku „Tańca z gwiazdami”

Najwyższe miejsce w rankingu 6. odcinka „Tańca z gwiazdami” ponownie zajęli Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Para najpierw zachwyciła jury wykonaniem rumby, zdobywając 27 punktów, a w pojedynku pokonała Sandrę Kubicką i Wojciecha Jeschke. Najbardziej zachwycony występem Basi Kurdej-Szatan był Andrzej Grabowski, który podniósł lizak z dziesiątką. Iwona Pavlović stwierdził, że aktorka tańczyła jak anioł i oceniła taniec na 9 punktów. Z kolei najsurowszy z jurorów Michał Malitowski podarował parze "skromną" ósemkę. 

Jednak po pierwszym etapie gwiazdę "M jak miłość" wyprzedzała w punktacji Sandra Kubicka. Modelka tańczyła w dzisiejszym odcinku z Wojciechem Jeschke, ponieważ jej partner Adam Adamonis jest kontuzjowany. Najpierw duet zaprezentował taniec współczesny. Jury przyznało 28 punktów, o jeden więcej niż Basi Kurdej-Szatan. Najbardziej zachwycona była Iwona Pavlović.

Jesteś najpiękniejszym prezentem dla widzów na setny odcinek "Tańca z gwiazdami" - skomentowała występ modelki i podniosła dziesiątkę. 

Sandra Kubicka oddała prowadzenie rywalce dopiero w pojedynku. Obie czarująco zatańczyły fokstrota, ale drobny błąd pod koniec występu kosztował modelkę 3 punkty. Jurorzy zgodnie stwierdzili, że Sandra i Basia powinny spotkać się w finale. 

Do tej pory z „Tańcem z gwiazdami” pożegnali się Reni Jusis, Rafał Szatan, Joanna Lazer, Adam Małczyk i Akop Szostak. Po szóstym odcinku zostało sześć par:

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Sandra Kubicka i Adam Adamonis

Monika Miller i Jan Kliment

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Ola Kot i Tomasz Barański

Damian Kordas i Janja Lesar

Kto z nich przejdzie dalej, a kto pożegna się z udziałem w show? Tego dowiemy się już za tydzień, w 7. odcinku „Tańca z gwiazdami”, w piątek, 25.10.2019.

RadioZET.pl/jw