Zamknij

Taniec z gwiazdami 2018. Ola Jordan w jury Dancing with the stars

Redakcja
02.03.2018 12:00
Beata Tyszkiewicz w jury Taniec z gwiazdami 2018
fot. Eastnews

„Taniec z gwiazdami 2018”. Wiadomo już, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury programu „Dancing with the stars”. Będzie to Ola Jordan, znana w Wielkiej Brytanii tancerka i celebrytka.

Taniec z gwiazdami 2018. Ola Jordan w jury Dancing with the stars

A to zaskoczenie! Ola Jordan usiądzie w jury programu „Taniec z gwiazdami 2018” w miejscu Beaty Tyszkiewicz, która zdecydowała się odejść z show z powodu problemów zdrowotnych. Choć wcześniej spekulowano, że w jury „Tańca z gwiazdami 2018” zasiąść mogą np. Ewa Kasprzyk, Jolanta Fraszyńska czy Grażyna Szapołowska, teraz już oficjalnie wiadomo, że nową jurorką tanecznego show zostanie Ola Jordan.

Kim jest Ola Jordan? Nowa jurorka Dancing with the stars

Ola Jordan jest 36-letnią profesjonalną tancerką polskiego pochodzenia, która na co dzień mieszka Wielkiej Brytanii. Ola Jordan przez dziesięć lat występowała w brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami” jako tancerka. W siódmej edycji programu razem z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem udało się jej zdobyć Kryształową Kulę.

Zobacz także

— To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu — wyznała Ola w niedawno udzielonym wywiadzie, który cytujemy za serwisem party.pl.

Jak Ola Jordan sprawdzi się w nowej roli? „Taniec z gwiazdami 2018” już od 2 marca w Polsacie.

Taniec z gwiazdami 2018. Pary. Gwiazdy i tancerze Dancing with the stars

Znana jest także pełna lista uczestników — które gwiazdy wystąpią w „Taniec z gwiazdami 2018”. Jak będą wyglądały pary? Oto lista!

Zobacz także

Taniec z gwiazdami 2018: uczestnicy
Popek — raper
Renata Kaczoruk — modelka,
Jarosław Kret — prezenter pogody
Beata Tadla — dziennikarka
Antek Smykiewicz — wokalista
Katarzyna Dziurska — trenerka fitness
Krzysztof Gojdź — lekarz medycyny estetycznej
Wiktoria Gąsiewska — aktorka
Martyna Kupczyk — architekt, prezenterka telewizyjna
Angelika Mucha (LittleMooonster96) — Youtuberka, vlogerka

RadioZET.pl/SI/party.pl