Zamknij

Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami 8"? Są nowe nazwiska

Redakcja
08.01.2018 13:59
Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami 8"? Są nowe nazwiska
fot. ons.pl

8. edycja najpopularniejszego tanecznego show w Polsce – Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami – zbliża się wielkimi krokami. Choć oficjalnej listy gwiazd i towarzyszących im tancerzy jeszcze nie ma, w sieci pojawiły się nazwiska pierwszych uczestników.

Taniec z gwiazdami 8. Uczestnicy w 2018 roku

O tym, że w programie pojawią się Beata Tadla i Jarosław Kret (para oczywiście nie będzie tańczyć razem), plotkuje się już od kilku dobrych tygodni. Na liście nieoficjalnych uczestników „Tańca z gwiazdami" pojawia się także Renata Kaczoruk, która szturmem podbija polski show-biznes i ma chyba chrapkę na więcej. Ale to nie koniec spekulacji.

Dziennik „Fakt" twierdzi, że wśród uczestników 8., najnowszej j edycji będą także piosenkarz znany z „The Voice of Poland" Antek Smykiewicz i młoda aktorka z serialu „Rodzinka.pl" Wiktoria Gąsiewska, prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego, którego oglądaliśmy już w szóstej edycji tanecznego show Polsatu.

Kogo zobaczymy jeszcze w „Tańcu z gwiazdami 8." 2018? Nowymi nazwiskami uczestników na pewno będziemy dzielić się na bieżąco.

Zobacz także

Warto przypomnieć, że poprzednia edycja hitowego programu emitowana była wiosną 2017. Jesienią zeszłego roku w miejscu tanecznego show pojawiła się nowość – „Wyspa przetrwania". Po rocznej przerwie „Taniec z Gwiazdami" wróci jednak do Polsatu na wiosnę 2018 roku. Finał poprzedniej, 7. edycji „TzG" wygrała Natalia Szroeder, która tańczyła w parze z Janem Klimentem.

RadioZET.pl/SI