Zamknij

Taniec z gwiazdami 8. Kto pojawi się w programie?

Redakcja
16.01.2018 10:51
Taniec z gwiazdami 8. Kto pojawi się w programie?
fot. ons.pl

8. edycja najpopularniejszego tanecznego show w Polsce – Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami – już niedługo. Mimo że oficjalnej listy gwiazd i towarzyszących im tancerzy jeszcze nie ma, kolorowe magazyny prześcigają się w podawaniu nazwisk pierwszych uczestników. Kogo zobaczymy więc na parkiecie?

Taniec z gwiazdami 8. Kto wystąpi w 2018 roku?

O tym, że w „Tańcu z gwiazdami 8." pojawią się Beata Tadla i Jarosław Kret (oczywiście nie będą tańczyć razem), mówiło się już w zeszłym roku. Podobno pewniakiem jest także Renata Kaczoruk, która po udziale w „Azja Express" wyrasta na gwiazdę programów typu talent shows.

Zobacz także

Kilka dni temu „Fakt" podał, że wśród uczestników najnowszej, 8. edycji tanecznego show znajdą się również: wokalista znany z „The Voice of Poland" Antek Smykiewicz oraz młoda aktorka z serialu „Rodzinka.pl" Wiktoria Gąsiewska, prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego, który brał udział w 6. edycji „Tańca z gwiazdami".

Zobacz także

Kogo jeszcze będziemy mogli oglądać w 8. edycji programu? Jak podaje magazyn Party.pl, na parkiecie zobaczymy także aktora Filipa Bobka, architektkę z programu „Nasz Nowy Dom” Martynę Kupczyk, chirurga plastycznego Krzysztofa Gojdzia, trenerkę Katarzynę Dziurską i blogerkę Angelikę Muchę, znaną jako LittleMooonster96.

Przypomnijmy, że poprzednia edycja hitowego programu emitowana była wiosną 2017. Jesienią zeszłego roku w miejscu tanecznego show pojawiła się nowa propozycja Polsatu – „Wyspa przetrwania". Po rocznej przerwie „Taniec z Gwiazdami" wróci na antenę wiosną 2018 roku. Finał poprzedniej, 7. edycji „TzG" wygrała Natalia Szroeder, która tańczyła w parze z Janem Klimentem.

RadioZET.pl/SI