Zamknij

Taniec z gwiazdami 8. Półfinał. Kto w finale?

Redakcja
04.05.2018 08:04
Zbigniew Wodecki
fot. Polsat

„Taniec z gwiazdami 8”. Kogo zobaczymy w finale? Półfinał już dzisiaj, 4 maja. Do tego piękna oprawa muzyczna Zbigniewa Wodeckiego!

Taniec z gwiazdami 8. Półfinał. Kto w finale?

Przed nami półfinał 8. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wiosenna edycja dobiega końca. O Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną walczą trzy pary: Popek i Janja Lesar, Katarzyna Dziurska i Tomek Barański oraz Beata Tadla i Jan Kliment.

750_9138

Które dwie pary zmierzą się w finałowym starciu? O tym zdecydują głosy widzów i jurorów po trzech tańcach każdej z par. Pierwszy z nich wskażą jurorzy, ostatni będzie wyborem każdej z par. W drugim, szczególnym występie, wspominać będzie się wielkiego przyjaciela i wieloletniego jurora show — Zbigniewa Wodeckiego.

ROB_4230

W programie pojawią się największe przeboje zmarłego w 2017 roku muzyka „Zacznij od Bacha”, „Rzuć to wszystko co złe” i „Lubię wracać tam, gdzie byłem”.

Zobacz także

W 2015 roku w wielkim finale IV edycji, którą wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, Wodecki tak mówił o swoim powrocie do programu:

 — Przyjadę, jak się przyjeżdża do szkoły, w której spędziło się kilka dobrych lat. Nie ukrywam, nie obejdzie się bez lekkiego wzruszenia. Jestem bardzo ciekaw i atmosfery, i tego, co się zmieniło, a co zostało po staremu. Cieszę się, że zobaczę też moje „koleżeństwo — jurorostwo”, panią Beatę, Andrzeja Grabowskiego czy Iwonkę Pavlović, bo rzadko mamy okazję się spotkać — powiedział muzyk.

ROB_4160

Półfinał „Tańca z Gwiazdami 8” już 4 maja, o godzinie 20.05.

RadioZET.pl/SI