Zamknij

Taniec z gwiazdami 8. Coraz więcej osób odchodzi z programu

Redakcja
25.01.2018 23:10
Taniec z gwiazdami 8. Coraz więcej osób odchodzi z programu
fot. Archiwum Radia ZET

„Taniec z gwiazdami 8” już niebawem. Kto pojawi się w programie? A kogo zabraknie w wiosenej edycji? Wiadomo już coraz więcej!

Taniec z gwiazdami 8. Jurorzy i tancerze

W 8. edycji „Tańca z gwiazdami” 2018 na Polsacie w jury zabraknie Beaty Tyszkiewicz.

— Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami” — powiedziała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z dziennikiem „Fakt”. — To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna — dodała legenda polskiego kina.

W ósmej edycji na antenie Polsatu nie pojawi się także Stefano Terrazzino. „Chciałem wam oficjalnie potwierdzić, że nie będę tańczył w kolejnej edycji. Dziękuję Polsatowi i całej produkcji. Teraz nie dam rady wszystkiego pogodzić. To była trudna decyzja, bo kocham ten program, ale kiedyś trzeba wybierać... Wybrałem trudniejszą drogę, czyli rozwój. Kto wie, może kiedyś będzie mi dane przeżyć nowe emocje z nową gwiazdą...” — napisał w mediach społecznościowych jeden z najbardziej lubianych tancerzy w historii show.

Zobacz także

Z programem pożegnała się także Hanna Żudziewicz. „Przez pięć edycji miałam przyjemność być częścią wspaniałego show tanecznego. Program «Taniec z Gwiazdami» nie tylko zmienił podejście telewidzów do tańca, ale też moje. Każdy mój partner był inny, wyjątkowy, każdy pokazał mi swój świat. Dużo się dzięki temu nauczyłam i bardzo im za to dziękuję” — napisała Żudziewicz na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jacek Jeschke również zdecydował się zrobić przerwę od programu. — Ta przerwa, która była, dała mi do myślenia, że „Taniec z Gwiazdami” i Polsat są trochę innym światem, jeśli chodzi o moją karierę taneczną. W tej przerwie miałem czas, by pomyśleć, by wrócić do mojej kariery, do codziennych treningów — zdradził w wywiadzie przeprowadzanym przez serwis Party.pl.

RadioZET.pl/SI/film.interia.pl