Zamknij

Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska krytykuje program. „To smutne z perspektywy tancerza”

Maciej Friedrich
15.10.2019 14:10
Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska krytykuje program. „To smutne z perspektywy tancerza”
fot. Piotr Molecki/East News

Jubileuszowa 10. edycja „Tańca z gwiazdami” cieszy się dużą popularnością, ale nie przez wszystkich jest chwalona. Krytycznie na jej temat wypowiedziała się aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska. Co przeszkadza Bożence z „Klanu”?

Jubileuszowa 10. edycja „Tańca z gwiazdami” cieszy się dużym zainteresowaniem widzów oraz obfituje w emocje. Kilka dni temu informowaliśmy między innymi o tym, że Akop Szostak porusza się o kulach, a jego dalszy występ w programie wisi na włosku. Bez wątpienia jedną z największych gwiazd nowej edycji show jest Barbara Kurdej-Szatan, której partneruje Jacek Jeschke. To właśnie na zaproszenie tancerza w jednym z odcinków na widowni zasiadła Agnieszka Kaczorowska. Jednak w rozmowie z portalem Jastrząb Post krytycznie wyraziła się o formule programu.

Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska krytykuje program

Agnieszka Kaczorowska, która niedawno została mamą, bez wątpienia jest tanecznym autorytetem. Znana z roli Bożenki w „Klanie” aktorka reprezentuje najwyższą światową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Prowadzi również własną akademię tańca.

Agnieszce nie umknął fakt, że „Taniec z gwiazdami” stawia na rozrywkę i, zdaniem aktorki, umiejętności taneczne nie są w programie najważniejsze.

To jest smutne z perspektywy tancerza. Nie od dziś wiadomo, że nie o taniec chodzi w tym programie. Jest jakimś głównym elementem, ale nie on tak w 100% decyduje, co się dzieje z uczestnikami. Szkoda, bo fajnie byłoby oglądać piękny taniec i z odcinka na odcinek piękniejszy. A nie, że zostają słabsze osoby i poziom spada. Ale co zrobić, reguły są regułami i tylko można zachęcić widzów do tego, aby rzeczywiście głosowali na najlepszych i na tych, którzy pięknie tańczą – ocenia gwiazda „Klanu”.

Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska nie chce wystąpić w programie?

Kaczorowska zdradziła również, dlaczego wycofała się z udziału w „Tańcu z gwiazdami”.

Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości. Ponadto nie mam możliwości prowadzenia szkoły wraz z uczestnictwem w tym programie, robiąc obie rzeczy na 100%, a inaczej nie umiem. Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości. Mam inne plany i marzenia – podsumowała.

Zgadzacie się z krytycznymi uwagami Agnieszki Kaczorowskiej?

Zagłosuj

Zgadzasz się z opinią Agnieszki na temat "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF