Zamknij

Taniec z gwiazdami: Uczestnik o kulach. To koniec jego przygody z programem?

Maciej Friedrich
08.10.2019 14:13
Taniec z gwiazdami: Uczestnik o kulach. To koniec jego przygody z programem?
fot. Piotr Molecki/East News

W jubileuszowej, 10. edycji "Tańca z gwiazdami" nie brakuje tanecznych emocji, ale też sytuacji trudnych i smutnych. Niedawno z kontuzją zmagał się Adam Małczyk, a teraz niepokojące zdjęcie opublikował Akop Szostak. Polski sportowiec porusza się o kulach. To jego pożegnanie z programem?

10. edycja "Tańca z gwiazdami" zapowiadana była jako wyjątkowo emocjonująca odsłona show. Ciężko temu zaprzeczyć, emocji nie brakuje zarówno na tanecznym parkiecie, jak i poza nim. W najbliższym odcinku nie zobaczymy Michała Malitowskiego, jurora zastąpi inna gwiazda. Niestety, istnieje ryzyko, że z przyczyn zdrowotnych z programem pożegna się jedna z gwiazd. Akop Szostak opublikował w sieci bardzo niepokojący wpis.

Taniec z gwiazdami: Akop Szostak chodzi o kulach. Zrezygnuje z udziału?

4 października głosami widzów i jury z programu odpadł Adam Małczyk. Kabareciarz miał utrudnione zadanie, bowiem zmagał się z kontuzją stawu skokowego. Bez wątpienia wpłynęło to na jego formę. W jeszcze poważniejszej sytuacji znalazł się Akop Szostak.

Zawodnik sztuk walki opublikował na instagramie zdjęcie, na którym stoi o kulach.

- Ludzie zdecydowanie za często skupiają się na negatywach, zamiast dostrzegać pozytywów w każdej sytuacji. Może i siadł mi kręgosłup, ale dzięki temu spędziłem z nią cały weekend. Nie mamy wpływu na wszystko, co się dzieje w naszym życiu, lecz mamy wpływ jak widzimy nasze życie - napisał pod zdjęciem.

Pod postem sportowca pojawiły się liczne komentarze, w których fani dopytywali o stan zdrowia Akopa i jego przyszłość w "Tańcu z gwiazdami". Szostak odpowiedział:

- Jak się okazało, mam przepuklinę. Zrobiłem rezonans magnetyczny i jest ucisk na nerw, a to daje oznaki, że nie mogę się schylać, ciężko mi chodzić no i nie jest za ciekawie. Od razu odpowiadam na pytanie, bo takie pytania padły o "Taniec z gwiazdami", to jeszcze próbuję brać w tym udział. Wczoraj nie trenowałem, dziś nie trenuję i jutro też nie dam rady trenować. Będę miał tylko trzy dni na przygotowanie choreografii, ale mam nadzieję, że sobie lepiej, bądź gorzej poradzę, bo walkowerem nie chce się przegrywać. Ja zawsze jestem dobrej myśli, zawsze mówię, że to jakoś się ułoży, więc i tym razem myślę, że się ułoży.

Oczywiście Akopowi życzymy zdrowia i powodzenia na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF