Zamknij

Taniec z gwiazdami: Akop Szostak pożegnał się z programem

Sylwia Wamej
11.10.2019 22:01
"Taniec z gwiazdami"
fot. Viphoto/East News

"Taniec z gwiazdami" jak zawsze rozgrzał widzów. W tym odcinku z programem pożegnała się para: Akop Szostak i Sara Janicka.

Taniec z gwiazdami: Akop Szostak odpadł z programu

"Taniec z gwiazdami" rozpoczął się wielką prywatką. W pierwszym tańcu zatańczyły wszystkie pary do wielkiego hitu Boys "Jesteś szalona". Jednak tak kolorowo nie było, bo jury eliminowała z parkietu kolejne pary. Ten pojedynek wygrał Akop Szostak i Sara Janicka. W tym odcinku pojawił się  również nowy juror. Michała Malitowskiego zastąpił jednorazowo Krzysztof "Kris"Adamski, choreograf "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Z programem jak co tydzień musiała pożegnać się jedna para. Tym razem byli to Akop Szostak i Sara Janicka.

Taniec z gwiazdami: Tak tańczyły pary

Na pierwszy ogień poszła para nr. 4 - Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy zatańczyli Walca Wiedeńskiego do piosenki Pawła Domagały - "Weź nie pytaj". "Plątały ci się nóżki" - powiedział Kris Adamski. "Znacznie lepiej" - dodał Andrzej Grabowski. "To był taki taniec na 4 procent" - oceniła Iwona Pavlović. Para otrzymała 17 punktów.

Akopowi Szostakowi, który miał problemy ze zdrowiem, udało się zatańczyć w tym odcinku. Z Sarą Janicką zatańczyli Fokstrota. "Stopy, drewno" - oceniła Iwona Pavlović, "ty kokiet jesteś. Zupełnie dobrze" - dodał Andrzej Grabowski, "byłeś sztywny w kroku"-  ocenił Kris Adamski. Para zdobyła 18 punktów.

Kolejna para, która zatańczyła to Ola Kot i Tomasz Barański, którzy zaprezentowali Rumbę. "To było bardzo piękne i romantyczne (...) ale nie ma zgiętych kolan" - powiedziała Iwona Pavlović, "Rumba to nie tylko technika, ale też gra aktorska" - podkreślał Adamski. Para za swój taniec otrzymała 20 punktów.

Monika Miller i Jan Kliment zatańczyli Jive'a. "Tańczyłaś jak szalona. W ubiegłym tygodniu bardziej mi się podobałaś, byłaś lżejsza" - powiedział szczerze Kris Adamski. "Ten Jive był szalony i ty byłaś szalona"  - powiedział Andrzej Grabowski, "to był seksowny jive" - oceniła Iwona. Para otrzymała 21 punktów.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli Tango. "Tańczyliście jak zwykle pięknie" - podkreśli Andrzej Grabowski. "Ty dzisiaj tańczyłaś z głową i pomysłem. Tam była pasja" - ocenił Kris. "Piękne, wyważone tango" - dodała Iwona. Sandra i Adam otrzymali 28 punktów.

Barbara-Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zaprezentowali Walca Wiedeńskiego. "Upajam się waszym tańcem" - powiedziała Iwona Pavlović. "Ty masz w sobie coś z szatana". Pięknie płynęłaś" - dodał Adamski. Pata otrzymała 30 punktów, po dziesiątce od każdego z jurorów.

Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli Quick Stepa. Damian niestety skręcił nogę w tańcu.  "Damian, trochę było u ciebie chaosu" - ocenił Adamski. Mimo kontuzji jurorzy dali parze 30 punktów.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW