Zamknij

Taniec z gwiazdami: Kolejny uczestnik poważnie kontuzjowany. Musi zrezygnować z programu?

Maciej Friedrich
16.10.2019 10:45
Taniec z gwiazdami: Kolejny uczestnik poważnie kontuzjowany. Musi zrezygnować z programu?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jubileuszowa 10. edycja „Tańca z gwiazdami” jest dla uczestników wyjątkowo pechowa. Udział kolejnej gwiazdy stanął pod znakiem zapytania. Tym razem z kontuzją zmaga się Damian Kordas. Czy kucharz i Janja Lesar pojawią się na parkiecie?

Taniec z gwiazdami” pojawił się na ekranach już po raz dziesiąty. Jubileuszowa edycja programu cieszy się dużą popularnością, między innymi ze względu na dobór gwiazd, które próbują swoich sił na parkiecie. Niestety, najnowsza odsłona show okazała się pechowa dla kolejnego tancerza. Z programem pożegnało się już dwóch uczestników, którym stan zdrowia przeszkodził w osiągnięciu zadowalającej oceny jurorów. Adam Małczyk walczył z kontuzją, a Akop Szostak nie mógł dać z siebie wszystkiego z powodu przepukliny. Wiele wskazuje na to, że do pechowców dołączy doceniany przez jurorów Damian Kordas.

Taniec z gwiazdami: Damian Kordas kontuzjowany. Zrezygnuje z udziału?

Damian Kordas i jego taneczna partnerka Janja Lesar radzą sobie świetnie i są chwaleni przez jurorów. Niestety, kucharz w ostatnim odcinku doznał kontuzji, która może oznaczać dla niego koniec przygody z „Tańcem z gwiazdami”. Na swoim profilu na Instagramie podzielił się z fanami przykrą wiadomością.

Podczas biegu skręciłem kostkę. Na początku był to mega szok, ale wiedziałem, że muszę szybko wrócić do choreografii i odnaleźć się w krokach [...] Mam delikatnie spuchniętą nogę i dziś nie zrobiliśmy z Janją prawie nic, bo jak tylko zaczynaliśmy tańczyć, to zaczynało na maksa boleć – relacjonował Damian.

Wielbicieli Kordasa uspokajamy. Jak sam zapewnił, pojawi się na parkiecie w kolejnym odcinku. Miejmy nadzieję, że kontuzja nie okaże się na tyle poważna, że będzie to jego pożegnalny występ. Damian przez wiele osób jest bowiem uznawany za faworyta 10. edycji „Tańca z gwiazdami”.

 Taniec z gwiazdami: Agnieszka Kaczorowska krytykuje program. „To smutne z perspektywy tancerza”

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF