Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Oficjalna prezentacja par [GALERIA]

Redakcja
28.02.2019 11:40
„Taniec z gwiazdami”: Oficjalna prezentacja par [GALERIA]
fot. Polsat/WBF

Już w piątak, 1 marca wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 9. edycji „Tańca z gwiazdami”. Zobacz zdjęcia z oficjalnej prezentacji uczestników, na której mogliśmy zobaczyć wszystkie 12 par, które wezmą udział w programie.

Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych programów tanecznych w Polsce. Pierwszy raz program mogliśmy oglądać w 2005 roku. Do 2011 roku show emitowane było przez stację TVN, następnie po trzyletniej przerwie pojawiło się w Polsacie. Przed nami już 9. edycja polsatowskiego formatu. Najnowszy odcinek zobaczymy już jutro, w piątek, 1 marca 2019 roku, o godzinie 20:00. W roli prowadzących zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Krzysztofa Ibisza. Dużo emocji wzbudzają uczestnicy tegorocznej edycji, na czele z Agnieszką Radwańską. Producenci postawili na barwne gwiazdy, taneczne umiejętności pokaże między innymi Justyna Żyła oraz Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” na oficjalnej prezentacji.

26 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Polsatu. Przy tej okazji zaprezentowano również wszystkie 12 par, które wezmą udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Uczestnicy nie tylko pozowali na ściance, ale również pokazali przedsmak swoich tanecznych umiejętności. Zobacz wszystkie gwiazdy w naszej galerii.

RadioZET.pl/MF