Zamknij

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski znika z programu. Wiemy, kto go zastąpi

Maciej Friedrich
08.10.2019 10:36
Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski znika z programu. Wiemy, kto go zastąpi
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Jubileuszowa, 10. edycja "Tańca z gwiazdami", nie przestaje zaskakiwać. Przed widzami spora zmiana dotycząca składu jury. Michał Malitowski zmuszony jest zniknąć z programu. Wiemy już, kto zajmie jego miejsce. To postać dobrze znana wielbicielom "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Taniec z gwiazdami" obchodzi w tym roku jubileusz, obecnie możemy oglądać już 10. edycję tanecznego show uwielbianego przez widzów. Emocji nie brakuje, zwłaszcza że do programu zaproszono znanych i lubianych celebrytów. Dużym zaskoczeniem było odpadnięcie Reni Jusis już w pierwszym odcinku. W ostatniej odsłonie show pożegnaliśmy z kolei Adama Małczyka. W najbliższym odcinku widzów czeka spora zmiana. Na fotelu jurora nie zobaczymy Michała Malitowskiego, który zniknie z programu. Wiadomo już, kto go zastąpi.

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski nie będzie jurorem. Zastąpi go gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo"

Michał Malitowski w audycji „NieZŁY Pacjent w Radiu ZET” szczerze wyznał, że zmagał się z depresją, myślał nawet o samobójstwie. Na szczęście to nie prywatne problemy są powodem, dla którego nie zobaczymy Michała w fotelu jurora. Malitowski wybiera się na prestiżowe zawody taneczne, gdzie również będzie oceniać taneczne umiejętności uczestników.

Na szczęście Polsat znalazł godnego zastępcę dla znanego tancerza. To Krzysztof "Kris" Adamski, choreograf doskonale znany widzom programu "Twoja twarz brzmi znajomo". To on przygotowuje uczestników show do występów na scenie pod kątem tanecznym i ruchowym.

Krzysztof "Kris" Adamski - kim jest zastępca Michała Malitowskiego w "Tańcu z gwiazdami"?

Krzysztof Adamski urodził się 24 marca 1970 roku w Koszalinie. Na swoim koncie ma wiele dokonań choreograficznych i reżyserskich na całym świecie. Realizował między innymi dwa Fasion Show w Cannes. Występował na Broadwayu razem z Musicalem "METRO". Współpracuje z wieloma teatrami, agencjami reklamowymi i filmowymi w kraju i za granicą.

Kamiński
fot. screen: facebook/adamskikris
Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF