Zamknij

Taniec z gwiazdami: Monika Miller szczerze o trudach treningu. „Wymiotowanie do kosza zaliczone”

Maciej Friedrich
17.10.2019 09:08
Taniec z gwiazdami: Monika Miller szczerze o trudach treningu. „Wymiotowanie do kosza zaliczone”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER /EAST NEWS

Jedną z gwiazd sprawdzających swoje taneczne umiejętności na parkiecie „Tańca z gwiazdami” jest Monika Miller. Wnuczka Leszka Millera zdradziła fanom, że wymiotowała podczas treningów. Czyżby występ w programie był aż tak wyczerpujący?

Taniec z gwiazdami” po raz kolejny emocjonuje widzów, obecnie możemy oglądać już 10. edycję tanecznego show. Ponownie gwiazdy i ich partnerzy próbują swoich sił na parkiecie. Jedną z nich jest Monika Miller, modelka, a prywatnie wnuczka Leszka Millera. Charakterystyczna celebrytka radzi sobie coraz lepiej, a z pewnością duża w tym zasługa umiejętności i talentu Jana Klimenta, z którym tańczy. Monika wyznała na Instagramie, że przygotowania do nowego odcinka wiele ją kosztowały.

Taniec z gwiazdami: Monika Miller wymiotowała na treningu. Co się stało?

Występ w „Tańcu z gwiazdami” to ciężka praca, która wycieńcza i może zakończyć się kontuzjami. W 10. edycji uczestnicy mają wyjątkowego pecha. Kontuzjowany był Adam Małczyk, stan zdrowia pośrednio wyeliminował Akopa Szostaka, a teraz kłopoty ma Damian Kordas.

O trudach treningu opowiedziała również Monika Miller. Wnuczka Leszka Millera opublikowała w sieci nagranie, w którym wyznała, że „wymiotowanie do kosza zaliczone”. Zmartwieni fani zaczęli dopytywać uczestniczkę „Tańca z gwiazdami” o stan jej zdrowia. Celebrytka odpowiedziała.

Dużo z was pytało mnie, dlaczego dziś wymiotowałam do kosza na śmieci na treningach. Nie martwcie się, nie jestem chora. Nie mam żadnej grypy. Wymiotowałam, ponieważ ja i Janek mamy na tyle ciekawy układ, mamy tyle podnoszeń i zakręceń, że po prostu robi mi się niedobrze i niestety wymiotuję.

Jak widać, szlifowanie tanecznych umiejętności to nie tylko wyzwanie, ale i ciężka praca.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF