Zamknij

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan jest w ciąży. Jurorka zniknie z programu?

Maciej Friedrich
02.09.2019 12:22
Taniec z gwiazdami: Ola Jordan jest w ciąży. Jurorka zniknie z programu?
fot. Piotr Molecki/East News

Ola Jordan to polska tancerka i osobowość telewizyjna, doskonale znana widzom z roli jurorki „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda podzieliła się z fanami radosną informacją. W jednym z wywiadów zdradziła, że spodziewa się dziecka. Czy zniknie z programu?

Taniec z gwiazdami” powraca na antenę z jubileuszową, 10. edycją. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu zapowiedziana została na 13 września 2019 roku, show będziemy mogli oglądać w piątki o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Producenci ponownie zaprosili na parkiet wiele gwiazd, tanecznych sił spróbują między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Reni Jusis, Monika Miller czy Sandra Kubicka.

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan jest w ciąży. Zniknie z programu?

 Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Wielbiciele „Tańca z gwiazdami” po raz kolejny muszą liczyć się ze zmianą składu jury, które ocenia taneczne umiejętności uczestników. Według portalu Wirtualne Media w nowej edycji nie zobaczymy Oli Jordan. Sympatyczna tancerka pochwaliła się radosną wiadomością w mediach społecznościowych. Ola i jej mąż James Jordan zostaną rodzicami. W składzie jurorskim mielibyśmy zobaczyć zatem trzy osoby: Iwonę Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i powracającego do programu Michała Malitowskiego.

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa, że mogę przekazać, że ja i James spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce do naszej rodziny dołączy mały urwis. Mamy mnóstwo miłości, którą chcemy się podzielić. Wiem, że James będzie najlepszym ojcem w historii. Jest naprawdę wzruszony i już nawet rozmawia z naszym dzieckiem, codziennie mówi do mojego brzucha. Jestem z Jamesem już ponad połowę mojego życia i zawsze powtarzam, że nigdy nikogo nie kochałam tak bardzo, jak jego… Ale teraz będę, tylko w zupełnie inny sposób. Nie mogę się doczekać, aż poznam tę małą osobę, która rośnie we mnie i dam jej tyle miłości, ile tylko mogę – napisała na Instagramie.

W wywiadzie dla magazynu „Hello” gwiazda zdradziła, że jest w 13. tygodniu ciąży. Pokazała również wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Pod postem Jordan na Instagramie pojawiły się liczne życzenia i gratulacje dla przyszłych rodziców, do których oczywiście się dołączamy. Ola i James od dłuższego czasu marzyli o dziecku, tancerka miała jednak problemy z zajściem w ciążę. Na szczęście zakochani w końcu spełnili swoje marzenia o powiększeniu rodziny.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Tanca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF