Zamknij

Taniec z gwiazdami 10 PÓŁFINAŁ: Kto odpadł z programu? Kto w finale? [15.11.2019]

Maciej Friedrich
15.11.2019 22:02
Taniec z gwiazdami 10 PÓŁFINAŁ: Kto odpadł z programu? Kto w finale? [15.11.2019]
fot. Piotr Molecki/East News

10. edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się do finału. W odcinku półfinałowym zmierzyły się ze sobą trzy najlepsze pary. Uczestnicy musieli dać z siebie wszystko podczas trzech rund. Kto odpadł z programu tuż przed finałem? 

"Taniec z gwiazdami" po raz kolejny zbliża się do finału. Jubileuszowa, 10. edycja tanecznego show, cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. W poprzednim odcinku pożegnaliśmy dwie pary, w walce pozostała trójka uczestników: Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas oraz ich taneczni partnerzy. Walka była bardzo wyrównana i widać było, że gwiazdy rozwijają swoje taneczne umiejętności. Kto wypadł najsłabiej i pożegnał się z programem. 

Taniec z gwiazdami 10: Kto odpadł w półfinale?

Damian Kordas zdaniem Iwony Pavlović zrobił ogromny postęp, a jego jive uzyskał aż 29 punktów. Barbara Kurdej-Szatan zaimponowała w szczególności Michałowi Malitowskiemu. Para za pierwszy taniec otrzymała maksymalną notę 30 punktów. Również Sandra Kubicka nie zawiodła jurorów oraz widzów i również otrzymała 30 punktów. Półfinaliści nie zawiedli i pokazali pełnię swoich możliwości. 

Atrakcją był występ Dawida Kwiatkowskiego, który partnerował Damianowi Kordasowi i Janji Lesar. Taniec pary został doceniony przez jurorów i otrzymał 29 punktów. 

Jako pierwszy do finału zakwalifikował się Damian Kordas. Dwie pozostałe pary zmierzyły się w pojedynku tańcząc tango. Ostatecznie z programem pożegnała się Sandra Kubicka. W finale, obok Damiana Kordasa, zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan.

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Sandra powinna odpaść?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF