Zamknij

Taniec z gwiazdami: Popek dostał kolejną partnerkę. Żadna nie chce z nim tańczyć?

Redakcja
08.02.2018 15:21
Popek Taniec z gwiazdami
fot. Instagram

Przygotowania do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami” trwają. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto z kim zatańczy. Okazuje się, że najbardziej kontrowersyjny uczestnik show — Popek — zatańczy z partnerką inną, niż wcześniej zapowiadano.

„Król Albanii”, czyli Popek, słusznie określa się mianem „Monstera”. Muzyk swoim stylem bycia i wyglądem może budzić przerażenie. Wytatuowane ciało, szczególnie gałki oczne, a także blizny na twarzy na niektórych działają odpychająco. Tak chyba było z partnerkami rapera w „Tańcu z gwiazdami”. Właśnie ogłoszono, kto z kim będzie tańczył w nowej edycji, ale u boku Popka widnieje nazwisko Janji Lesar, zamiast Kasi Vu Manh, z którą Popek zaczął już przygotowania do programu.

Jak widać, raper tak bardzo się stara i tak mocno trenuje, że tancerka nie była w stanie dotrzymać mu kroku i zrezygnowała. Jak informuje „Super Express”, Vu Manh dosłownie bała się pracy z Popkiem i nie wytrzymała psychicznie. Nie mogła się dogadać z kontrowersyjnym raperem i nie rozumiała jego żartów. Postanowiła zrezygnować. Nie była to pierwsza tancerka, która miała wystąpić u boku „Króla Albanii”. Najpierw taniec z Popkiem zaproponowano Agnieszce Kaczorowskiej. Bożenka z „Klanu” odmówiła jednak z obawy o renomę swojej szkoły tańca. Jak widać, Janji Lesar nie zabrakło odwagi i zdecydowała się wystąpić z raperem.

Z pewnością fani umierają z ciekawości, jak Popek zaprezentuje się w roli tancerza. To będzie bardziej „Sobotnia noc”, „Szatańskie disco”, czy może „Imprezka domowa”?

„Taniec z gwiazdami” będzie można oglądać od 2 marca 2018 roku o godzinie 20:05.

RadioZET.pl/SA