Zamknij

Taniec z gwiazdami: Sylwia i Mikołaj z „Love Island” wystąpią w kolejnej edycji? Są przecieki

Judyta Wanicka
10.12.2019 11:43
Love Island: Sylwia i Mikołaj w "Tańcu z gwiazdami"
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z „Love Island. Wyspa Miłości” wystąpią w 11. edycji „Tańca z gwiazdami”? Według najnowszych doniesień zwycięscy reality show mają na to spore szanse. Para pojawiła się na planie poprzedniej edycji w roli gości. Już wtedy mówiło się, że Sylwia i Mikołaj z „Love Island” są murowanymi kandydatami do kolejnego „Tańca z gwiazdami”.

„Taniec z gwiazdami” wróci na antenę Polsatu wiosną 2020 roku. Obecnie stacja kompletuje gwiazdy, które wystąpią w 11. edycji „Dancing with the Stars”. Mówi się, że na parkiecie ma się pojawić plejada znanych osobistości, m.in. Julia Wieniawa, Blanka Lipińska czy Patryk Vega. Polsat chce zaangażować również kilku aspirujących celebrytów. Według ostatnich doniesień w „Tańcu z gwiazdami” mają wystąpić Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy reality show „Love Island. Wyspa Miłości”. 

Taniec z gwiazdami 2020: Sylwia i Mikołaj z „Love Island” w 11. edycji „Dancing with the Stars”?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z „Love Island” wezmą udział w „Tańcu z gwiazdami 11”? Do takich informacji dotarł portal Pudelek. Para, która zwyciężyła w pierwszej edycji polsatowskiego reality show, ma szansę zatańczyć wiosną w programie. Polsat chciałby wykorzystać potencjał finalistów „Wyspy Miłości”, która okazała się hitem jesiennej ramówki, by przyciągnąć przed ekrany kolejne zastępy widzów. 

Sylwia i Mikołaj otrzymali propozycję występu w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. To logiczne, że stacja chce promować zwycięzców programu, który okazał się hitem – cytuje swojego informatora Pudelek.

Wybór Sylwii i Mikołaja do „Tańca z gwiazdami” wydaje się oczywisty. Para zwyciężyła w programie i ma tysiące fanów w mediach społecznościowych. W dodatku Sylwia jest profesjonalną tancerką, specjalizującą się w tańcach towarzyskich. Produkcja chciałaby naturalnie wykorzystać ten fakt. Sylwia miałaby wcielić się w rolę zawodowej tancerki, a Mikołaj być jej „celebryckim” partnerem. 

Sylwia specjalizuje się w tańcach towarzyskich i ma odpowiednie kwalifikacje, żeby wystąpić w roli tancerki, a Mikołaj ma zostać jej partnerem. Para jest w trakcie negocjowania umowy – podaje za źródłem Pudelek.

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć Sylwię i Mikołaja w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw