Zamknij

„Taniec z gwiazdami”: Kto z kim zatańczy? Znamy wszystkie 12 par [LISTA PAR, DATA PREMIERY]

Redakcja
06.02.2019 12:48
„Taniec z gwiazdami”: Kto z kim zatańczy? Znamy wszystkie 12 par [LISTA PAR, DATA PREMIERY]
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Wiadomo już, z jakimi partnerami zatańczą uczestnicy tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Kto będzie partnerował Agnieszce Radwańskiej, Justynie Żyle i pozostałym gwiazdom?

„Taniec z gwiazdami” po raz kolejny zagości na antenie telewizji Polsat. W dziewiątej już edycji tanecznego show po raz kolejny zmierzy się ze sobą dwanaście par. Profesjonalni tancerze będą partnerować gwiazdom w nauce tańca oraz podczas konkursowych występów w studio. Ich talent i zaangażowanie oceni jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Aleksandra Jordan. Nagrodą główną jest statuetka kryształowej kuli oraz 100 tysięcy złotych.

Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyła się obsada programu. Zdecydowanie najgłośniej komentowano udział w programie najbardziej utytułowanej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Mistrzyni miała otrzymać za udział w show wysokie wynagrodzenie, które pragnie przeznaczyć na szczytny cel. Niemałym zaskoczeniem był także udział wchodzącej dopiero do show-biznesu byłej żony skoczka Piotra Żyły, Justyny Żyły. Obok nich na parkiecie zobaczymy między innymi Mistera Polski 2017 Jakuba Kucnera i piosenkarza disco polo Czadomana.

ZOBACZ TEŻ: "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wystąpi w 11. edycji?

Taniec z gwiazdami kryształowa kula
fot. Instagram:@tanieczgwiazdami

Kto z kim zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”?

Bardzo często odpowiednio dobrany mistrz tańca decydował o wysokim wyniku gwiazdy. Tak było w przypadku Popka, który w ósmej edycji zajął trzecie miejsce. Która para tym razem najbardziej zaskoczy jurorów. Wiemy już, jak dobrane zostały taneczne pary w dziewiątej edycji „Tańca z gwiazdami”. Oto pełna lista uczestników.

Czadoman i Walerija Żuralewa

Tomasz Działowy i Natalia Głębowska

Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak

Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke

Jakub Kucner i Lenka Klimentowa

Daniel Kuczaj i Paulina Biernat

Joanna Mazur i Jan Kliment

Agnieszka Radwańska i Stefano Terazzino

Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski

Mariusz Węgłowski i Katarzyna Vu Manh

Justyna Żyła i Tomasz Barański

Pierwszy odcinek 9. edycji „Tańca z gwiazdami” zobaczymy już 1 marca 2019 roku na antenie Polsatu.

RadioZET.pl/MF