Zamknij

Taniec z gwiazdami. Krzysztof Gojdź w 2. odcinku „Dancing with the Stars"

Redakcja
09.03.2018 08:00
Krzysztof Gojdź
fot. mat.prasowe

Krzysztof Gojdź, znany chirurg plastyczny, który obecnie bierze udział w programie „Taniec z gwiazdami", zamieścił w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Okazuje się, że od początku tygodnia Gojdź walczy z ciężką anginą. Z tego też powodu musiał zrezygnować z treningów do 2. odcinka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Taniec z gwiazdami. 2 odcinek. Krzysztof Gojdź w Dancing with the Stars

– 39 stopni gorączki, całkowity brak sił i ból mięśni, ale tym razem nie z powodu treningów! Dopadła mnie angina i niestety przegrałem z nią walkę! Antybiotyk, mnóstwo witamin, domowe wizyty lekarzy i kroplówki - to moja codzienność w ostatnim tygodniu. Ale nie poddaje się przed jutrzejszym odcinkiem @Taniec z gwiazdami! Na parkiecie zaprezentujemy z @Walerija Żurawlewa taniec walkę - paso doble. Mimo że choroba mnie rozłożyła i uniemożliwiła trenowanie w pełnym wymiarze godzin, postaram się zatańczyć i zawalczyć” – napisał Krzysztof Gojdź, który niestety wciąż nie jest pewny, czy wystąpi w 2. odcinku programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W Dzień Kobiet Krzysztof Gojdź przyznał, że swoje honorarium za najbliższy odcinek show, przeznaczy na fundacje wspierające kobiety w walce z rakiem piersi:

– Tym razem będę tańczył z myślą o wszystkich kobietach, które walczą z rakiem piersi. Swoje honorarium za jutrzejszy odcinek przekazuje na edukację i fundacje walczące właśnie z rakiem piersi. Piękno zaczyna się od wewnątrz. Od naszego zdrowia. Dlatego kochane dziewczyny, badajcie się! Trzymajcie kciuki i obiecuję, że dam z siebie wszystko – napisał.

Drugi odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już w piątek 9 marca o 20.00 w Polsacie.

RadioZET.pl/sI