Zamknij

Taniec z gwiazdami. Beata Tadla i Jan Kliment w romantycznym tańcu

Redakcja
27.04.2018 08:50
Beata Tadla i Jan Kliment
fot. mat.prasowe

„Taniec z gwiazdami” — kolejny odcinek już w piątek, 27 kwietnia. Tym razem gwiazdy i tancerze zabiorą widzów w podróż po całym globie.

Taniec z gwiazdami. Beata Tadla i Jan Kliment w romantycznym tańcu

Gwiazdy najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zabiorą widzów w romantyczną podróż do najpiękniejszych miast na świecie. Dzięki telewizyjnej magii odwiedzimy Rzym, Paryż, Nowy Jork i… Wenecję, dokąd w romantycznym tańcu zabiorą nas Beata Tadla i Jan Kliment.

Będzie gondola, maski, stroje z epoki, a przede wszystkim walc wiedeński. Zobaczcie fragment występu Beaty Tadli i Jana Klimenta.

Przypomnijmy, że następna edycja programu „Taniec z gwiazdami” zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku. — Jesteśmy zadowoleni z jakości i wyników oglądalności obecnych odcinków show. Bardzo nas również cieszy różnorodność uczestników — zdradziła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji Polsat.

Serwis dodaje, że edycję programu „Taniec z gwiazdami” w 2019 roku prawdopodobnie będzie można oglądać o tej samej porze, co w poprzednich sezonach, czyli w piątki o godz. 20.00, choć ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

RadioZET.pl/SI