Zamknij

Taniec z gwiazdami. Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

Redakcja
19.01.2018 08:56
Taniec z gwiazdami. Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu
fot. Archiwum Radia ZET

Zła wiadomość dla fanów „Tańca z gwiazdami". Beata Tyszkiewicz nie pojawi się w wiosennej edycji tanecznego show Polsatu.

Taniec z gwiazdami. Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

– Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami” – powiedziała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z dziennikiem „Fakt". – To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna – dodała aktorka.

Tyszkiewicz jest jurorką programu „Taniec z gwiazdami" od 2005 roku. Wystąpiła w aż 19. edycjach show.

Zobacz także

Nina Terentiew dodała w artykule „Faktu", że drzwi dla Tyszkiewicz zawsze będą otwarte.

– Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nieraz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! – przyznała.

Taniec z gwiazdami 8. Kto wystąpi w 2018 roku?

Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami 8" w wiosennej edycji? O tym, że w „Tańcu z gwiazdami 8." pojawią się Beata Tadla i Jarosław Kret (oczywiście nie będą tańczyć razem), mówi się już od jakiegoś czasu. Podobno pewniakiem jest także Renata Kaczoruk, która po udziale w „Azja Express" wyrasta na gwiazdę programów typu talent shows i chce kuć żelazo, póki gorące.

Jakiś czas temu pojawiły się nieoficjalne informacje, że wśród uczestników najnowszej, 8. edycji tanecznego show znajdą się również: wokalista znany z „The Voice of Poland" Antek Smykiewicz oraz młoda aktorka z serialu „Rodzinka.pl" Wiktoria Gąsiewska, prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego, który brał udział w 6. edycji „Tańca z gwiazdami".

Zobacz także

Polsat potwierdził oficjalnie na razie dwa nazwiska. Na pewno na parkiecie zobaczymy więc kontrowersyjnego rapera i zawodnika KSW Popka, która zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Na oficjalnej liście uczestników jest też Krzysztof Gojdź, znany lekarz medycyny estetycznej.

Zdecydowałem się wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami i za otrzymane honorarium wspomóc konkretne fundacje i potrzebujące osoby. W programie chciałbym zwrócić uwagę, że wśród nas są ludzie, którzy często zamykają się przed światem ze względu na chorobę, niepełnosprawność czy wygląd. Że powinniśmy o nich zawalczyć, pomagać, kochać. Oni potrzebują nas najbardziej. Nie mam żadnego pojęcia o tańczeniu ale wiele różnych rzeczy uczyłem się w swoim życiu. Więc na pewno poradzę sobie też na parkiecie i zatańczę dla nich, ludzi potrzebujących pomocy. Cel jest: dawać dobro. Ono zawsze wraca – napisał Gojdź w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/SI