Zamknij

Kto zastąpi Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami"? Jest jedno mocne nazwisko

Redakcja
22.01.2018 09:29
Kto zastąpi Tyszkiewicz w „Tańcu z gwiazdami"? Jest jedno mocne nazwisko
fot. Archiwum Radia ZET

Gdy fani dowiedzieli się, że Beata Tyszkiewicz odchodzi z „Tańca z gwiazdami", w sieci zawrzało. Od razu pojawiły się spekulacje, kto mógłby zastąpić ikonę polskiego kina  w jury.

Taniec z gwiazdami. Grażyna Szapołowska za Beatę Tyszkiewicz?

— Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami” — powiedziała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z dziennikiem „Fakt”. — To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna — dodała aktorka, tłumacząc swoją decyzję.

Fani jednej z największych dam polskiego kina nie mogli uwierzyć, że nie zobaczą Tyszkiewicz w roli jurorki najsłynniejszego tanecznego show Polsce. Kto mógłby zastąpić aktorkę na fotelu jurorskim? Pojawiły się informacje, że w miejscu Beaty Tyszkiewicz może pojawić się Grażyna Szapołowska.

Zobacz także

— Nikt nie ma wątpliwości, że dzięki swojemu czarowi i stylowi bycia Szapołowska świetnie ubarwiłaby show — wskazuje informator, na którego powołuje się dziennik „Fakt”.

Szapołowska ma już na koncie udział w programie rozrywkowym — była jurorką w show „Bitwa na głosy”. W jury „Tańca z gwiazdami” zasiadłaby u boku Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

Grażyna Szapołowska na razie jednak nie potwierdza plotek, ale też im nie zaprzecza.

— Pani Beata jest nie do zastąpienia. Jest jedyna i wyjątkowa — skwitowała krótko aktorka, gdy została poproszona przez Wirtualną Polską o komentarz w tej sprawie.

Dopóki informacje nie zostaną oficjalnie potwierdzone przez produkcję, z gratulacjami lepiej poczekać.

Taniec z gwiazdami. Uczestnicy

Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami 8” w wiosennej edycji? O tym, że w „Tańcu z gwiazdami 8” pojawią się Beata Tadla i Jarosław Kret (oczywiście nie będą tańczyć razem), mówi się już od jakiegoś czasu. Podobno pewniakiem jest także Renata Kaczoruk, która po udziale w „Azja Express” wyrasta na gwiazdę programów typu talent shows i chce kuć żelazo, póki gorące.

Jakiś czas temu pojawiły się nieoficjalne informacje, że wśród uczestników najnowszej, 8. edycji tanecznego show znajdą się również: wokalista znany z „The Voice of Poland” Antek Smykiewicz oraz młoda aktorka z serialu „Rodzinka.pl” Wiktoria Gąsiewska, prywatnie dziewczyna Adama Zdrójkowskiego, który brał udział w 6. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Zobacz także

Polsat potwierdził oficjalnie na razie dwa nazwiska. Na pewno na parkiecie zobaczymy więc kontrowersyjnego rapera i zawodnika KSW Popka. Na oficjalnej liście uczestników jest też Krzysztof Gojdź, znany lekarz medycyny estetycznej.

— Zdecydowałem się wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami i za otrzymane honorarium wspomóc konkretne fundacje i potrzebujące osoby. W programie chciałbym zwrócić uwagę, że wśród nas są ludzie, którzy często zamykają się przed światem ze względu na chorobę, niepełnosprawność czy wygląd. Że powinniśmy o nich zawalczyć, pomagać, kochać. Oni potrzebują nas najbardziej. Nie mam żadnego pojęcia o tańczeniu ale wiele różnych rzeczy uczyłem się w swoim życiu. Więc na pewno poradzę sobie też na parkiecie i zatańczę dla nich, ludzi potrzebujących pomocy. Cel jest: dawać dobro. Ono zawsze wraca — napisał Gojdź w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/SI