Zamknij

„Taniec z Gwiazdami”: Popek ma kryzys. Czuje presję i sobie z nią nie radzi

Redakcja
22.03.2018 16:13
Popek
fot. mat.prasowe

„Taniec z Gwiazdami” — następny odcinek już w piątek, 23 marca. W ostatnich odcinkach Popek dał z siebie wszystko. Jurorzy wysoko ocenili jego umiejętności taneczne. Ale teraz nie będzie już tak łatwo. Popek ma kryzys. Czuje presję i sobie z nią nie radzi.

Taniec z gwiazdami. Popek czuje presję

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to wycieńczające fizycznie i psychicznie show. Tancerze występujący w programie od dawna to wiedzą, gwiazdy niekoniecznie, dlatego kryzys trzeciego odcinka, który właśnie dopadł Popka, jest dla niego niemiłym zaskoczeniem.

Zobacz także

— To napięcie i pierwsze poważne zmęczenie po niemal dwóch miesiącach intensywnych treningów. Dodatkowo on zdał sobie sprawę z tego, że dużo ludzi na niego głosuje. Pokazał się jak dotąd z dobrej strony, więc teraz za nic w świecie nie chce dać ciała i wypaść słabo. Do tego widzi, że to nie przelewki, że można odpaść niespodziewanie, jak Wiktoria. Ta presja go paraliżuje. Na treningach jest jakiś nieobecny, chodzi poddenerwowany. Janja będzie musiała znaleźć metodę, by mu pomóc, bo mentalnie osiadł — zdradza osoba z produkcji.

Dodajmy, że w najbliższym odcinku „Tańca z gwiazdami” Popek i Janja Lesar zatańczą tango.

RadioZET.pl/SI