Zamknij

Dziewiąty film Tarantino. Data premiery? Nieprzypadkowa

Redakcja
04.12.2017 14:30
Dziewiąty film Tarantino. Data premiery? Nieprzypadkowa
fot. Wikipedia

Podano datę premiery dziewiątego filmu Quentina Tarantino. I nie będzie ona przypadkowa! 9 sierpnia 2019 roku minie dokładnie pół wieku od zabójstwa Sharon Tate przez grupę Charlesa Mansona.

Szczegóły filmu na razie owiane są tajemnicą, wiadomo jedynie, że akcja będzie rozgrywała się w 1969 roku. Fabuła koncentrować ma się na zmarłym zaledwie kilka dni temu Charlesie Mansonie i jego bandzie.

To właśnie „Rodzina" prowadzona przez Masona była odpowiedzialna za śmierć Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, która była wówczas w dziewiątym miesiącu ciąży. Oprócz Tate w willi reżysera zamordowano jeszcze cztery inne osoby.

Kto zagra w dziewiątym filmie Tarantino? Nazwiska wciąż są nieznane, choć nieoficjalnie mówi się o tym, że reżyser wymarzył sobie, by w rolę Sharon Tate wcieliła się Margot Robbie. Oprócz niej plotkuje się także o tym, że w filmie wystąpią m.in. Jennifer Lawrence, Tom Cruise, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson.

Prawdopodobnie będzie to przedostatni film w dorobku amerykańskiego reżysera. Tarantino zapowiedział wcześniej, że w sumie nakręci dziesięć filmów. Na temat tego ostatniego nie wiadomo jeszcze absolutnie nic. Można jedynie przypuszczać, że Tarantino zrobi wszystko, by jego ostatni obraz był niezapomniany.

RadioZET.pl/SI