Zamknij

Te produkcje podbijają Netflixa. Filmy i seriale, które trzeba zobaczyć [TYTUŁY]

22.02.2021 12:42
TOP 10 filmów i seriali na Netflixie
fot. Seacia Pavao/Materiały prasowe Netflix

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem na podium znalazł się film produkcji Netflixa. W zestawieniu znajdziemy wiele nowości, w tym głośne premiery seriali i najnowszy film Patryka Vegi. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Ranking TOP 10 najpopularniejszych obecnie produkcji na Netflixie nie przypomina tego z zeszłego tygodnia. Aktualną "topkę" zdominowały nowości - w szczególności seriale. Prym wiedzie także pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa o tytule "Miłość do kwadratu" z Adrianną Chlebicką i Mateuszem Banasiukiem. W zestawieniu pojawił się także nowy film Patryka Vegi, a bezkonkurencyjna jest produkcja z Rosamund Pike. Co jeszcze chętnie oglądają Polacy? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na luty 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Prym wiodą nowości

Netflix chętnie dzieli się listą najchętniej oglądanych tytułów na platfomie - w zestawieniu można znaleźć dziesięć pozycji. Przypominamy, że ten sposób ma pomóc użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu i serialu na platformie Netflix. Polacy w tym tygodniu przede wszystkim interesują się nowościami. Ranking mocno się zmienił - popularne wcześniej seriale, typu "Lupin" czy "Przeznaczenie: Saga Winx" zostały wyparte przez nowe tytuły.

Wśród nich znajdziemy przede wszystkim brytyjski serial "Co kryją jej oczy" - to mroczna opowieść o losach Louise, która uwikłała się w skomplikowaną znajomość z państwem Ferguson. Kobieta ma romans z Davidem, ale jednocześnie nie potrafi zrezygnować z kontaktu z jego żoną. Nie wie jednak, w jak niebezpiecznej sytuacji się znalazła. Poniżej można zobaczyć oficjalną zapowiedź.

Widzowie chętnie oglądają także serial "Plemiona Europy" - to niemiecka produkcja od twórców uwielbianego i chwalonego przez krytyków "Dark". Tym razem jest to opowieść o losach rodzeństwa, które planuje się odnaleźć w podzielonej Europie, targanej wojnami. 

W obecnym zestawieniu znalazła się rekordowa ilość polskich produkcji. Widzowie pokochali pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa, "Czyli miłość do kwadratu". Na prowadzenie wychodzi film Patryka Vegi "Pętla". Z pierwszych miejsc nie znikają też seriale "Prokurator" i "Paradoks"

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "O wszystko zadbam"
  2. "Pętla"
  3. "Plemiona Europy"
  4. "Co kryją jej oczy"
  5. "New Amsterdam"
  6. "Paradoks"
  7. "Miłość do kwadratu"
  8. "Psi patrol"
  9. "Prokurator"
  10. "Capitani"

Zobacz także:  Seriale podobne do "Dark" Netflixa. 5 tytułów dla fanów niemieckiej produkcji [LISTA]

RadioZET.pl/