Zamknij

"The Tender Bar": Ben Affleck i Tye Sheridan w pełnym ciepła zwiastunie filmu George'a Clooneya

14.10.2021 16:38
The Tender Bar Zwiastun
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

"The Tender Bar" to nowy film George'a Clooneya, w którym główne role grają Tye Sheridan i Ben Affleck. Zwiastun filmu zapowiada ciepłą i wzruszającą historię.

Amazon Prime Video zaprezentował pierwszy zwiastun "The Tender Bar". Film oparty na wspomnieniach J.R. Moehringera wydanych w Polsce pod tytułem "Bar dobrych ludzi" to historia o dorastaniu, męskich wzorcach i pierwszych miłościach, oparta na klasycznym schemacie "od zera do bohatera". Reżyserem jest George Clooney. W głównych rolach występują Tye Sheridan, Ben Affleck, Lily Rabe i Christopher Lloyd. Zobaczcie zwiastun.

Zobacz także

"The Tender Bar": Zwiastun filmu na podstawie "Baru dobrych ludzi" [WIDEO]

Autobiograficzna powieść nagrodzonego Pulitzerem J.R. Moehringera, na podstawie której George Clooney zrealizował swój film, opowiada o chłopcu wychowywanym przez matkę i ekscentrycznego dziadka, dla którego męskim wzorcem i najlepszym przyjacielem jest wujek prowadzący prowincjonalny bar o nazwie "Dickens".

W filmie w rolę wujka wciela się Ben Affleck, zaś głównego bohatera gra Tye Sheridan. W zaprezentowanym zwiastunie widzimy łączącą ich więź, a także zapowiedź pełnego ciepła, humoru i pozytywnych emocji filmu, który ukaże drogę głównego bohatera - od ubogiego dzieciaka po nagradzanego pisarza. 

Zobacz także

"The Tender Bar" - Kiedy premiera na Amazon Prime Video?

George Clooney wyreżyserował swój nowy film na podstawie scenariusza Williama Monahana - zdobywcy Oscara za "Infiltrację". Clooney jest też jednym z producentów obok Granta Heslova i Teda Hope'a. J.R. Moehringer i Barbara A. Hall pełnią role producentów wykonawczych.

Premiera "The Tender Bar" na Amazon Prime Video odbędzie się 7 stycznia 2022 roku.

RadioZET.pl/Amazon Prime Video