Zamknij
"Teściowie": gwiazdorska obsada na zdjęciach promujących polską tragikomedię. Kiedy premiera? [FOTO]
6 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Next Film

"Teściowie" to nadchodząca polska komedia z iście gwiazdorską obsadą. W sieci ukazała się właśnie galeria zdjęć oraz plakat promujący nadchodzącą produkcję. O czym opowie film z Marcinem Dorocińskim i Mają Ostaszewską w rolach głównych?

"Teściowie", czyli "Wesele" spotyka "Atak paniki" (lub jak kto woli zagraniczne "Dzikie historie"). Next Film podzielił się nowymi zdjęciami promującymi film, które znajdziecie w naszej galerii. Zaprezentowano też nowy, artystyczny plakat.

Zobacz także

"Teściowie": Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński na zdjęciach promujących polską tragikomedię

Film w reżyserii Kuby Michalczuka opowie o dość nietypowym weselu. W wyniku splotu tragicznych okoliczności, przyjęcie odbędzie się... bez udziału państwa młodych. Atmosfera będzie gęsta, a zabawa przednia. Co jednak, gdy na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety, osobiste animozje sięgną zenitu, a gościom zwyczajnie puszczą nerwy?

"Boże święty. Tyle się wszystkiego pomarnuje" – zamartwia się teść Tadeusz na zapleczu sali weselnej. Jedno jest pewne – główni bohaterowie komedii "Teściowie" nie zmarnują okazji, by po odwołanym ślubie swoich dzieci wyjaśnić sobie parę spraw. Bez ogródek i nie bacząc na zachowanie pozorów – jak to w rodzinie, którą prawie zostali.

Za scenariusz odpowiada Marek Modzelewski, a w obsadzie znaleźli się  Maja Ostaszewska ("Klangor", "Magnezja", "(Nie)znajomi"), Marcin Dorociński ("Pitbull. Ostatni pies", "Gambit królowej", "Róża", "Jack Strong"), Izabela Kuna ("Nieobecni", "Polot", "Lejdis") i Adam Woronowicz ("Mayday", "Diagnoza", "Kamerdyner"). 

Premiera filmu "Teściowie" odbędzie się 10 września 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Next Film