Zamknij

"Teściowie" doczekali się nowego zwiastuna. Kiedy premiera polskiej NIEkomedii? [WIDEO]

27.08.2021 20:03
"Teściowie" doczekali się nowego zwiastuna. Kiedy premiera polskiej NIEkomedii? [WIDEO]
fot. materiały prasowe NEXT FILM

"Teściowie" to nowa polska produkcja z plejadą gwiazd w obsadzie. Film zmierza na ekrany kin i z tej okazji zaprezentowano nowy zwiastun.

Gdy do ślubu ostatecznie nie dochodzi, a na zabawę weselną przeznaczono horrendalną kwotę, nie pozostaje nic innego, jak... bawić się bez młodych. W końcu show must go on, prawda? O tym, jak zakończyć się może takie wesele, przekonamy się w dniu premiery nowej polskiej komedii "Teściowie"

"Teściowie": nowy zwiastun polskiej komedii

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary

W rolach głównych wystąpili  Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna i Adam Woronowicz, którzy - jeśli wierzyć zapewnieniom twórców - dali prawdziwy popis aktorskiego kunsztu.

Debiutując, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej obsady. Aktorzy tworzą tu niezwykłe kreacje. Ich niesamowity popis aktorski zachwyca z każdą kolejną sceną jeszcze bardziej. Widzom mogę obiecać, że nie widzieli naszej czwórki w takich kreacjach. Ich wkład był nieoceniony. Zależało mi, aby na próbach pogłębić każdą z postaci, dodać im jeszcze więcej detalu. Szlifowaliśmy wspólnie sceny i dialogi, tak aby finalnie stworzyć film, którego dawno w Polsce nie było.

Kuba Michalczuk, reżyser

"Teściowie": kiedy premiera?

Komedia "Teściowie" wyświetlana jest obecnie przedpremierowo w wybranych kinach. Do oficjalnego debiutu dojdzie zaś 10 września 2021 roku. Za kamerą stanął Kuba Michalczuk, pracujący na podstawie scenariusza autorstwa Marka Modzelewskiego.

RadioZET.pl/NEXT FILM