Zamknij

Colin Farrell nie do poznania na zdjęciach z filmu „The Batman”. Zaskakująca metamorfoza

15.10.2020 15:40
Colin Farrell
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Colin Farrell wcieli się w filmie „The Batman” w kultowego złoczyńcę, czyli Pingwina. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których można zobaczyć niezwykłą metamorfozę hollywoodzkiego aktora. O czym jest film i kiedy premiera?

Twórcy filmu „The Batman” mają niemałego pecha. Pandemia koronawirusa znacznie wpłynęła na losy produkcji. Najpierw przeszedł czas lockdownu, potem gdy ekipa wróciła to pracy, to zachorował Robert Pattinson, odtwórca głównej roli. Brytyjski aktor czuje się już lepiej, a praca na planie filmu „The Batman” wre. Pojawiły się kolejny zdjęcia, tym razem możemy zobaczyć, jak w charakteryzacji wygląda Colin Farrell.

Zobacz także: "The Batman": Robert Pattinson, John Turturro i Zoe Kravitz na nowych zdjęciach z planu 

„The Batman”: Colin Farrell na zdjęciach z filmu. Przeszedł metamorfozę

Colin Farrell wcieli się w Pingwina w filmie „The Batman”. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia aktora w pełnej charakteryzacji i trzeba przyznać, że z trudem można go poznać. Skórzany płaszcz, wyraźna łysina i twarz pokryta bliznami – taki jest jego bohater. Poniżej można zobaczyć zdjęcia.

Niektórzy internauci uważają, że aktor już teraz ma szansę na Oscara. Co ciekawe, Farrella nie poznał nawet jego kolega z planu, Jeffrey Wright, który wciela się w komisarza Gordona.

„The Batman”: o czym jest i kiedy premiera?

„The Batman” w reżyserii Matta Reevesa będzie przedstawiał początki Mrocznego Rycerza. Premiera filmu jest zaplanowana na kwiecień 2022 roku. W filmie wystąpią m.in. Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Colin Farrell czy Paul Dano.

Zobacz także:  „Diuna”, „Batman” i inne blockbustery ponownie przesunięte

RadioZET.pl/kultura.gazeta.pl