Zamknij

"The Batman": Robert Pattinson, John Turturro i Zoe Kravitz na nowych zdjęciach z planu

13.10.2020 09:46
Robert Pattinson
fot. Warner Bros/Ferrari Press/East News

"The Batman" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów nadchodzących miesięcy. Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu. Tym razem możemy zobaczyć Zoe Kravitz, Roberta Pattinsona i Johna Tuturro.

"The Batman": Robert Pattinson, John Turturro i Zoe Kravitz na nowych zdjęciach z planu. Na nowy film o przygodach Batmana będzie trzeba jeszcze długo poczekać, jednak praca na planie produkcji z Robertem Pattinsonem w roli głównej wre. Pojawiły się kolejne fotografie ukazujące bohaterów. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz także:  Prace na planie "Batmana" wznowione. Jak się czuje Robert Pattinson? 

"The Batman": Robert Pattinson, John Turturro i Zoe Kravitz na nowych zdjęciach z planu

Twórcy filmu "The Batman" mają niemałego pecha. Najpierw pierwsze prace zostały opóźnione przez pandemię koronawirusa, następnie kilka tygodni temu zachorował odtwórca głównej roli, czyli Robert Pattinson. 34-letni aktor wrócił szybko do zdrowia, dzięki czemu prace na planie zostały wznowione. Pojawiły się ujęcia zza kulis. Można na nich zobaczyć Pattinsona, ale także Zoe Kravitz i Johna Turturro.

"The Batman": kiedy premiera filmu z Robertem Pattinsonem?

"The Batman" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Fani będą musieli się uzbroić w cierpliwość. Ze względu na to, że praca na planie filmu była wielokrotnie przerywana, zdecydowano się na odległą datę premiery. "The Batman" trafi do kin 4 marca 2022 roku. Szczegóły dotyczące fabuły są na razie trzymane w tajemnicy.

Zobacz także: „Diuna”, „Batman” i inne blockbustery ponownie przesunięte 

RadioZET.pl/Spidersweb.pl/Moviesroom.pl