Zamknij

Prace na planie "Batmana" wznowione. Jak się czuje Robert Pattinson?

18.09.2020 09:38
Robert Pattinson
fot. AP/Associated Press/East News

Prace na planie "Batmana" zostały przerwane, gdy u Roberta Pattinsona wykryto zakażenie koronawirusem. Odtwórca głównej roli jest już zdrowy, dlatego ekipa wróciła na plan. Czy premiera filmu odbędzie się zgodnie z zapowiedzią?

"The Batman": prace na planie filmu wznowione. Jak się czuje Robert Pattison? Aktor ma się już dobrze, dlatego mógł wrócić do pracy. Jak przerwane zdjęcia wpłyną na premierę nowego "Batmana"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Welcome to the Blumhouse": zwiastuny nadchodzących horrorów Amazona. W sam raz na Halloween! 

"The Batman": prace na planie filmu wznowione

Robert Pattinson, znany z takich produkcji jak "Zmierzch", "Lighthouse", "Diabeł wcielony" czy "Król", wcieli się w Batmana. Film z jego udziałem cały czas napotyka jakieś przeszkody. Na początku trwały roszady związane z obsadą i reżyserem, później prace na planie wstrzymała pandemia koronawirusa, a gdy ekipie udało się wrócić do pracy, to okazało się, że Robert Pattinson zachorował.

Przedstawiciel studia Warner Bros. zdradził w rozmowie z "Variety", że 34-letni aktor czuje się już dobrze, dlatego prace na planie filmu "The Batman" ponownie zostały wznowione. Przerwa od nagrywania trwała dokładnie dwa tygodnie i nie wpłynie na przewidywaną datę premiery.

"The Batman" z Robertem Pattinsonem. Kiedy premiera?

"The Batman" ma trafić do kin zgodnie z zapowiedzią, czyli 1 października 2021 roku. Amerykańskie media podają, że do tej pory nakręcono około 25 procent materiału.

Zobacz także:  Peter Dinklage zagra w thrillerze "Keith". W kogo wcieli się gwiazdor "Gry o tron"? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl