Zamknij

Zdjęcia do nowego "Batmana" wstrzymane. Co dalej z filmem?

04.09.2020 08:40
Robert Pattinson
fot. Mayer/Face to face/REPORTER

"Batman" z Robertem Pattinsonem nie pojawi się w kinach w ustalonym terminie. Odtwórca głównej roli ma koronawirusa. Jak się czuje i co dalej z filmem?

Robert Pattinson ma koronawirusa. Zdjęcia do nowego "Batmana" wstrzymane. Amerykańskie media huczą od plotek dotyczących dalszego losu filmu, który od początku ma niemałego pecha. Studio Warner Bros. musiało wstrzymać produkcję filmu już na kilka dni po wznowieniu zdjęć na planie. Jak donosi agencja Reutera - powodem jest choroba odtwórcy głównej roli, Roberta Pattinsona.

Zobacz także:  Nie czas umierać: zwiastun nowego filmu o Bondzie dostępny w sieci [WIDEO] 

Robert Pattinson ma koronawirusa. "Batman" nie ukaże się w terminie

Studio Warner Bros. wydało specjalny komunikat, w którym poinformowano, że jeden z członków produkcji "The Batman" uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie zdradzono jednak nazwiska, ale amerykańskie media, w tym "Vanity Fair i "Hollywood Reporter" dotarły do tego, że chodzi o Roberta Pattinsona. Na razie nie wiemy, jak się czuje 34-letni aktor. 

Warto wspomnieć, że zdjęcia do nowego "Batmana" przerwano w połowie marca, a wznowiono zaledwie kilka dni temu. Ostatecznie reżyserem filmu jest Matt Reeves, Pattinson wciela się w głównego bohatera. Film miał się ukazać w kinach w czerwcu 2021 roku, jednak nie będzie to możliwe.

Robert Pattinson ma koronawirusa. Co dalej z "Batmanem"?

Nowy film o przygodach Batmana ma pod górkę od samego początku. Pierwotnie w głównego bohatera miał się wcielić Ben Affleck, do tego hollywoodzki aktor miał także wyreżyserować film. Affleck porzucił jednak projekt. Ostatecznie ogłoszono, że w Batmana wcieli się Robert Pattinson, który pokonał między innymi Jacka O'Connella, Nicholasa Houlta czy Jacka Reynora.

Następnie długo nie można było znaleźć odpowiedniego reżysera. Ostateczni projekt przejął Matt Reeves. Wstępnie wiadomo, że zdjęcia miałby zostać wznowione jeszcze we wrześniu. Podobno do tej pory ekipa nakręciła niewiele materiału. 

Na ten moment premiera filmu "The Batman" została przesunięta na październik 2021 roku, ale nie jest to ostateczny termin.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Dwayne Johnson i jego rodzina przeszli koronawirusa. Aktor zdradził, jak się zarazili 

RadioZET.pl/TVN24.pl