Zamknij

Oscar Isaac szuka odkupienia w zwiastunie thrillera "The Card Counter" [WIDEO]

28.07.2021 17:11
Oscar Isaac szuka odkupienia w zwiastunie thrillera "The Card Counter" [WIDEO]
fot. Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News (zdjęcie poglądowe)

"The Card Counter" to najnowsze dzieło Paula Schradera, stałego współpracownika Martina Scorsese, które zabierze nas w wir żądzy zemsty i woli odkupienia. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

"The Card Counter" zadebiutuje na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a tymczasem w sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który obiecuje intrygujące i trzymające w napięciu kino. W roli głównej wystąpił gwiazdor "Gwiezdnych wojen", Oscar Isaac.

"The Card Counter": zwiastun thrillera Paula Schradera

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy Williama Tella, byłego wojskowego, a obecnie hazardzisty, którego nawiedzają demony przeszłości. Gdy na swojej drodze spotyka Cirka - młodzieńca poszukującego zemsty na pułkowniku i przy okazji ich wspólnym wrogu, widzi w nim szansę na odkupienie swoich win. Ich wspólna podróż nie będzie jednak usłana różami i zabierze Tella w samo piekło jego traumatycznych przeżyć.

W roli głównej wystąpił wspominany Oscar Isaac, a na ekranie towarzyszyć mu będą Tiffany Haddish, Tye Sheridan i Willem Dafoe.

"The Card Counter": kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Paul Schrader, który współpracował z Martinem Scorsese przy takich hitach jak "Taksówkarz" i "Wściekły byk". Schrader pełni również funkcję producenta wykonawczego, wspólnie ze wspominanym Martinem ScorseseWilliamem Olssonem, Lee Brodą, Rubenem Islasem i Stanley'em Preschuttim

Premiera "The Card Counter" odbędzie się 10 września 2021 roku. Film weźmie udział w Konkursie Głównym Festiwalu w Wenecji.

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com