Zamknij

Michelle Williams jako matka Stevena Spielberga na pierwszym zdjęciu z filmu "The Fabelmans" [FOTO]

11.08.2021 10:31
Michelle Williams
fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu filmu "The Fabelmans", na którym Michelle Williams wciela się w matkę Stevena Spielberga. Jak prezentuje się aktorka?

Ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji Stevena Spielberga, zatytułowanej "The Fabelmans". Film opowie o dojrzewaniu słynnego reżysera. W roli jego matki zobaczymy Michelle Williams. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające aktorkę wcielającą się w Leah Posner-Adler.

"The Fabelmans": Michelle Williams jako matka Stevena Spielberga

Już niebawem zobaczymy film inspirowany młodością Stevena Spielberga. Reżyser zaczął prace na planie zdjęciowym w Los Angeles i Malibu. W sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne fotografie przedstawiające gwiazdy nadchodzącej produkcji w swoich rolach.

W nadchodzącym filmie Spielberga w rolach głównych zobaczymy Williams w roli matki, Paula Dano jako ojca oraz Setha Rogena, który wcieli się w ulubionego wujka reżysera. Na Twitterze JustJared.com możemy zobaczyć, jak aktorzy prezentują się jako najbliżsi słynnego filmowca.

Kręcony obecnie fragment filmu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Williams ma na sobie strój oraz fryzurę charakterystyczne dla tej epoki. Dano, który wciela się w Arnolda - ojca Spielberga, nosi brązowy sztruksowy garnitur. Natomiast trudny do rozpoznania na pierwszy rzut oka Rogen zmienił na potrzeby filmu fryzurę. Na planie pojawili się również inni członkowie obsady: Gabriel LaBelle, Sam Rechner oraz Chloe East. 

Produkcja opowie o wczesnych latach życia Spielberga, który wychował się w Arizonie. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć wydarzenia, które zainspirowały filmowca w kolejnych latach do stworzenia jego najsłynniejszych produkcji. W 2017 roku powstał film dokumentalny produkcji HBO o Spilbergu, który skupił się na tym aspekcie jego biografii, ale dzięki "The Fabelmans" widzowie będą mieli okazję spojrzeć na temat z perspektywy głównego bohatera. W filmie wystąpią również Judd Hirsch, Jeannie Berlin, Robin Bartlett, Julia Butters, Jonathan Hadary, Sam Rechner, Oakes Fegley, Chloe East, Isabelle Kusman oraz Gabriel LaBelle.

"The Fabelmans": kiedy premiera?

Nadchodzący film Spielberga będzie pierwszą od czasu "A.I. Sztucznej inteligencji" produkcją, do której filmowiec napisał scenariusz. Pomógł mu w tym jego wieloletni współpracownik Tony Kushner. Na razie nie zdradzono, kiedy film "The Fabelmans" trafi do kin. Premiera ma się odbyć w roku 2022. Za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć jednak najnowszą produkcję Spielberga - remake musicalu "West Side Story". Film trafi do kin 10 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Twitter/JustJared.com