Zamknij

"The Flash" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Michael Keaton ponownie jako Batman [WIDEO]

18.10.2021 12:08
"The Flash" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Michael Keaton ponownie jako Batman [WIDEO]
fot. materiały prasowe Warner Bros./kadr ze zwiastuna filmu "The Flash"

"The Flash" zmierza wreszcie na ekrany. Ezra Miller powróci w tytułowej roli, a miłośnicy Batmana mogą już zacierać ręce - w roli Mrocznego Rycerza pojawią się bowiem zarówno Ben Affleck, jak i Michael Keaton.

"The Flash" w pierwszej zapowiedzi: jak prezentuje się nadchodzące widowisko od DCEU? Ezra Miller podbił serca widzów swoim występem w obu wersjach "Ligi Sprawiedliwości", a jego solowy film zapowiada się doprawdy intrygująco. Co wiemy o fabule i obsadzie? Kiedy odbędzie się premiera "The Flash"? Wszystkie szczegóły, łącznie z pierwszym teaserem, znajdziecie poniżej.

"The Flash": pierwsza zapowiedź filmu z uniwersum DC

Filmowy "The Flash" ma wprowadzić do filmowego uniwersum DC motyw multiwersum, szeroko teraz eksplorowany przez konkurencyjnego Marvela. Barry Allen ma, za sprawą swoich mocy, przenieść się do alternatywnej rzeczywistości, w której jego matka wciąż żyje, a Batman nie ma twarzy  Bena Afflecka, tylko Michaela Keatona. Z poniższej zapowiedzi dowiadujemy się również, że Barry spotka alternatywną wersję samego siebie oraz Supergirl, w którą wcieliła się Sasha Calle.

W roli głównej powróci Ezra Miller, a na ekranie, oprócz Afflecka i Keatona, towarzyszyć mu będą Maribel VerdKiersey ClemonsRon Livingston.

"The Flash": kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Andy Muschiett - twórca głośnych horrorów z serii "To". Autorką scenariusza jest zaś Christina Hodson, która wcześniej opracowała skrypt do filmu "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)", również z uniwersum DC.

Premiera filmu "The Flash" odbędzie się 4 listopada 2022 roku. Fani turboszybkiego bohatera muszą się zatem uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Variety.com