Zamknij

"Noc oczyszczenia" powraca. Zobacz brutalny zwiastun horroru "The Forever Purge"

13.05.2021 10:24
Pierwsza noc oczyszczenia - kadr z filmu
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

"The Forever Purge" to kolejna część serii horrorów akcji z serii "Noc oczyszczenia". W sieci pojawił się zwiastun niezwykle brutalnego filmu.

Wytwórnia Universal Pictures zaprezentowała zapowiedź filmu "The Forever Purge". Jest to kolejna część serii horrorów akcji, która pokazuje bestialską naturę ludzką. Tym razem zobaczymy ją w natężeniu, jakiego jeszcze nie było.

"The Forever Purge" - zwiastun kontynuacji "Noc oczyszczenia"

W 2013 roku zadebiutował film "Noc oczyszczenia", który ukazał ciekawą koncepcję. Przedstawiono w nim bowiem świat, w którym raz do roku, w tytułową noc wszelkie prawa przestają funkcjonować, a mieszkańcy totalitarnej wersji Stanów Zjednoczonych mogą dokonywać wszelkich zbrodni. Rytuał ma na celu dostarczyć obywatelom kraju rozładowania negatywnych emocji. Niezwykle brutalna produkcja była interesującym komentarzem na temat otaczającego nas świata.

Po sukcesie "Nocy oczyszczenia" z roku na rok pojawiały się kolejne części filmu, zarówno prequele, jak i sequele, a nawet serial telewizyjny. Niebawem do kin wejdzie czwarta część "Nocy oczyszczenia" pod tytułem "The Forever Purge". Twórcy produkcji poszli o krok dalej i wprowadzili nową koncepcję, która stoi za pytaniem: co by było, gdyby Noc oczyszczenia trwała wiecznie?

Na to pytanie w pewnym stopniu odpowiada powyższy zwiastun. Jak nie trudno się domyślić, główni bohaterowie będą musieli poradzić sobie z kompletnym chaosem, który zwolennicy wiecznej Nocy czyszczenia, chcą ustanowić nowym porządkiem. W filmie będziemy śledzić losy pary granej przez Anę de la Reguerę i Tenocha Huertę. Są pracownikami bogatej rodziny farmerów (Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin i Will Patton). Ich życie na wsi przerywa grupa zamaskowanych psychopatów, którzy postanawiają przedłużyć sobie Noc oczyszczenia.

"The Forever Purge" - kiedy premiera?

Początkowo produkcja w reżyserii Everardo Gouta ze scenariuszem Jamesa DeMonaco miała trafić do kin w lipcu 2020 roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany wydawnicze i premierę przełożono o rok. "The Forever Purge" zobaczymy już 2 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube