Zamknij

Wes Anderson zapowiada film "The French Dispatch". Zobaczą go tylko dorośli widzowie

Roksana Orlicka
12.02.2020 11:21
Wes Anderson zapowiada nowy film "The French Dispatch"
fot. Face to Face/REPORTER

Wes Anderson zapowiada nowy film "The French Dispatch" z plejadą gwiazd. Na produkcję trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale poznaliśmy już plakat i obsadę filmu. Co ciekawe, najnowsze dzieło Andersona jest kierowane dla starszych widzów. Czego możemy się spodziewać?

The French Dispatch: Wes Anderson zapowiada film z gwiazdorską obsadą. Estetyczne kino, zachwycające kolorami i kadrami - Wes Anderson uczynił z tego swój znak rozpoznawczy. To pewne, że jeszcze w tym roku ukaże się najnowsza produkcja amerykańskiego reżysera. Poznaliśmy już obsadę i plakat. Co ciekawe, film będzie miał ograniczenia wiekowe. Kiedy możemy się spodziewać "The French Dispatch" w kinach?

Zobacz także: Laura Dern zachwyca na ekranie. Te filmy z udziałem aktorki trzeba znać [TOP5]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

The French Dispatch: Wes Anderson ujawnił szczegóły nowego filmu

Wes Anderson zapowiada film "The French Dispatch". Szczegóły fabuły nie są na razie znane, ale Collider podaje, że film ma być oparty na opowiadaniach z amerykańskiego magazynu i fikcyjnym świecie XX wieku. Akcja ma się rozgrywać we francuskim mieście. Udostępniono obsadę filmu "The French Dispatch". Kto znalazł się w obsadzie? Takie gwiazdy jak Adrien Brody, Tilda Swinton, Lea Seydoux, Timothee Chalamet, Elisabeth Moss, Bill Murray, Owen Wilson, Edaward Norton, Willem Dafoe, Saoirse Ronan czy Jason Schwartzman.

Poniżej można zobaczyć plakat filmu "The French Dispatch".

Co ciekawe, film "The French Dispatch" otrzymał kategorię wiekową R. Oznacza to, że osoba poniżej 17. roku życia może obejrzeć film w kinie tylko w obecności osoby dorosłej. Wszystko to ze względu na sceny nagości i wulgarny język.

Premiera filmu "The French Dispatch" jest zaplanowana na 24 lipca 2020 roku.

Zobacz także: Netflix do marca usunie 20 filmów i seriali. Wiemy, co zniknie z platformy

Zagłosuj

Obejrzysz nowy film "The French Dispatch"?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO